Четвер, 04.06.2020, 21:40

Чим менше у людини культури, чим бідніші її розумові, естетичні інтереси, тим частіше прокидаються інстинкти і дають про себе знати грубістю
«  Березень 2020  »

Головна » 2020 » Березень » 13 » Квест "Чи знаєти ви Шевченка?"
Квест "Чи знаєти ви Шевченка?"
Тарас Шевченко – велична постать історичного та літературного життя нашої України. Його твори є надзвичайно актуальними на сьогоднішній день, вони просто не мають терміну давності. І в цьому переконалися учні 9-А та 9-Б класів, які в рамках Тижня української мови та літератури брали участь в грі-квесті «Чи знаєте ви Шевченка?» Команди проходили маршрути: «Географічно-літературний Шевченко», «Озвуч картину»,  «Шевченко і шкільні науки», «Події в житті Шевченка», «Підказки», «Невпізнаний літературний об’єкт», де з'ясовували, хто є кращим Шевченкознавцем. Цікавими конкурсами стали «Літературний аукціон» та «Скринька завдань», які дали учням можливість згадати все, що вони знають про славетного сина українського народу й відкрити для себе невідомі сторінки його долі.
Вчитель української мови та літератури Клімчук А.Л.

Категорія: м/о вчителів української мови | Переглядів: 64 | Додав: berestti | Теги: Клімчук А.Л. | Рейтинг: 0.0/0