Среда, 29.03.2017, 05:16

Перевір МОВУ!
«  Июнь 2015  »

Головна » 2015 » Июнь » 5 » Літо – улюблена пора дітей, час відпочинку
Літо – улюблена пора дітей, час відпочинку

З 2 червня розпочав роботу пришкільний дитячий відпочинковий табір з денним перебуванням «Сонечко» на базі ЗШ №10.
Уся робота в таборі базується на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності та полягає у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи.
Розпочинається день з ранкової музичної зарядки, яку проводить інструктор з фізвиховання Лістунова Н.В.
Жваво й весело проводять діти час в таборі з вихователями Кранкус О.М., Кузік О.А., Найденко С.Л., Дерземановою Н.П., Пушкаренко Т.В., Писарєвою О.В., які організовують цікаве дозвілля для вихованців: екскурсії, спортивні змагання, рухливі ігри, відвідування кінотеатру, змагання з шашок.
А 4 червня відбувся концерт до дня відкриття табірної зміни, яку підготували й провели вихователь Кранкус О.М. та педагог-організатор Власюк Л.В.

Категорія: Пришкільний табір | Переглядів: 138 | Додав: alexander | Рейтинг: 3.7/3