Субота, 25.05.2019, 09:36

Боягузтво – мати жорстокості.
(М.Монтень)
«  Травень 2019  »

Головна » м/о вчителів фізико-математичних дисциплін
1 2 3 4 5 »
З 15 по 22 квітня 2019 р. у школі тривав традиційний (уже шостий) шкільний чемпіонат інтелектуальних ігор. Протягом чемпіонату команди учнів 7-11 класів змагалися в умінні знаходити відповіді на складні запитання на знання та логіку в іграх "Доміно", "Кросвордром" та "Що? Де? Коли?". За підсумками трьох турів переможцями турніру стали: в молодшій віковій категорії (7-8 класи) команди 7-А класу (І місце), 8-А (ІІ місце) та 7-Б (ІІІ місце); в старшій віковій категорії (9-11 класи) команди 11 класу (І місце), 10 (ІІ місце) та 9-Б (ІІІ місце). Вітаємо переможців!

Переглядів: 50 | Матеріал додано: 25.04.2019

Переглядів: 52 | Матеріал додано: 16.03.2019

24 лютого 2019 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики. Учні 9-Б класу Штивола Михайло і Бережний Олексій на цьому етапі здобули дипломи ІІ ступеня.
Вітаємо хлопців з перемогою і дякуємо вчителю Герасименко І.В. за якісну підготовку учнів до олімпіади.

Переглядів: 54 | Матеріал додано: 05.03.2019

В лютому 2019 року учні 5-8 класів під керівництвом вчителя інформатики Литвиненка О.С. долучилися до участі в заходах, присвячених відзначенню Міжнародного Дня безпечного Інтернету.
Так, з 6 по 11 лютого 84 учні 5-7 класів взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі "Безпечний Інтернет" від освітнього проекту "На урок". Школярі відповіли на 15 запитань про правила безпечної поведінки в Інтернеті. Відповідно до суми набраних балів, учні отримали відзнаки від організаторів конкурсу.
Дипломи І ступеня здобули такі учні: Барвінська В., Кровицька В. (5-А кл.); Вознесенська М., Головко Б. (5-Б кл.); Махненко В., Требунських А. (6-Б кл.); Погрібна А. (7-А кл.); Паскул Н., Тесленко В. (7-Б кл.). Особливо слід відзначити ученицю 7-Б класу Віолетту Тесленко, яка єдина з учнів нашої школи, що брали участь у конкурсі, правильно відповіла на УСІ запитання, набравши 100 балів зі 100 можливих!
Дипломи ІІ ступеня отримали Бондар В., Вірний М. (5-Б кл.), Осика Е., Якимчук А. (5-В кл.); Бутенко Є., Кузнецов Д. (6-А кл.); Гуршал Д.. Каспров М., Соколов С., Удовиченко О., Царьков Є. (6-Б кл.); Гринжевський Є. (6-В кл.); Єрофеєв М., Кірєєва А. (7-А кл.); Бугайова Я., Гуцаленко С., Лішка Д., Хуторна М. (7-Б кл.).
Дипломами ІІІ ступеня були відзначені учні Дудник А., Полтавець Р., Роженко Б., Цвень А. (5-А кл.); Жеглатий О., Кузнецова А. (5-Б кл.); Колесніков О. (5-В кл.); Бойко А., Бочаров М., Домбровська В. (6-А кл.); Богатир Є., Корховий В. (6-Б кл.); Давид Б. (6-В кл.); Акішин О., Баранець І., Клименко П., Михнюк Ю., Ненько Б., Перепечай К., Хінцицька М. (7-А кл.); Рітченко І., Рєпін О. (7-Б кл.)
Решта учасників отримали сертифікати про участь у конкурсі. ... Показати більше »
Переглядів: 50 | Матеріал додано: 26.02.2019

Переглядів: 31 | Матеріал додано: 09.02.2019

11-13 листопада учні 2-А, 2-Б, 4-А, 4-Б, 5-Б, 5-В, 6-Б, 7-Б, 8-А, 8-Б, 9-А, 9-Б класів узяли участь в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бобер"

Переглядів: 45 | Матеріал додано: 13.11.2018

Вітаємо шкільну команду знавців з перемогою в міському етапі ХХ чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор!

Переглядів: 37 | Матеріал додано: 10.11.2018

Вітаємо Бережного Олексія, Штиволу Михайла, Олійника Віталія, Панченко Марію, Кузнецова Олександра та Рітченка Ігора з зайнятими призовими місцями на міській олімпіаді з фізики.
Дякуємо вчителю Герасименко Інні Василівні за добру підготовку команди.

Переглядів: 47 | Матеріал додано: 07.11.2018

2 вересня група учнів 8-х класів нашої школи в супроводі учителя інформатики Литвиненка О.С. і класного керівника 8-А класу Хорольської Н.О. та за сприяння класного керівника 8-Б класу Кранкус О.М. здійснили екскурсію до м.Кременчука на День відкритих дверей, який було проведено Дитячим центром робототехніки "Robot School".
Восьмикласники мали змогу ознайомитися зі змістом навчальних курсів, які пропонує до вивчення дітям педагогічний колектив цього закладу, покерувати уже створеними роботами та механізмами, пограти в двовимірні та тривимірні комп'ютерні ігри, створенню яких теж навчають у цій школі, а також на власні очі побачити 3D-принтер в дії та потримати в руках створені за його допомогою об'єкти.
Побачене в "Robot School" та подальша невеличка екскурсія по місту стали чудовим розважально-пізнавальним недільним відпочинком для школярів перед початком нового навчального року.

Переглядів: 53 | Матеріал додано: 02.09.2018

З метою пропаганди математичних, фізичних, астрономічних та інформатичних знань, підвищення інтересу учнів до математики, фізики, астрономії та космонавтики, інформатики, розвитку ініціативи, учнівської творчості, виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації для поповнення знань, поглиблення знань учнів та їх професійна орієнтація протягом 07-11.05.2018 р. у школі було проведено тиждень математики, фізики та інформатики.
В понеділок, 7 травня, відбулося відкриття тижня: була проведена лінійка, присвячена відкриттю тижня математики, фізики та астрономії і інформатики, яку підготувала і провела вчитель математики Сокуренко Л.П.
В понеділок також були оформлені вернісаж «Посмішка фізиків» – вч. Герасименко І.В. (10 і 11 кл.) та виставка «Математична вітальня», де учням були запропоновані математичні кросворди і ребуси, які вони з цікавістю розгадували.
Математичну веселу перерву провела у вівторок, 8 травня, Сокуренко Л.П. з учнями 5-11 класів: цікаві запитання з математики, на які діти давали відповіді та із задоволенням брали участь у вікторинах і розгадуванні математичних кросвордів. ... Показати більше »
Переглядів: 93 | Матеріал додано: 15.05.2018