П'ятниця, 18.01.2019, 06:28

Батьківщину люблять не за те, що вона велика, а за те, що вона своя.
(О.Гончар)
«  Січень 2019  »

Головна » м/о вчителів фізико-математичних дисциплін
« 1 2 3 4
Завершились ІІ шкільні інтелектуальні ігри, які тривали з 07.04 по 17.04.2015 р. Протягом цих двох тижнів учні 7-11 класів брали участь у різних видах інтелектуальних змагань як командного, так і особистого характеру. Так, в командній першості відбулись ігри "Інтелект-асорті" та "Полювання на лисиць", а в індивідуальній - 23 учні, що виявили бажання позмагатися за титул найрозумнішого учня школи розгадували загадки (гра "50 загадок для ерудита"), розв'язували математичні задачі (гра "Кроснамбер") та за допомогою комп'ютера перевіряли свій коефіцієнт інтелекту (гра "Тест IQ").

А 22 квітня відбулась остання фінальна гра командної першості - гра "Що? Де? Коли?", в ході якої було визначено остаточного переможця в командній першості.
Переглядів: 222 | Матеріал додано: 24.04.2015

З 6 по 10 квітня у школі проходив тиждень математики, фізики та інформатики. Його метою була пропаганда математичних, фізичних, астрономічних та інформатичних знань, підвищення інтересу учнів до математики, фізики, астрономії та космонавтики, інформатики, розвиток ініціативи, учнівської творчості, виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації та поповнення знань.

Тиждень пройшов організовано, на високому методичному рівні. У заходах Тижня взяли участь учні 5-11 класів.
Переглядів: 300 | Матеріал додано: 14.04.2015

8 листопада розпочався міський етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2014-2015 н.р. В олімпіаді з математики, яка відбулась цього дня, вже маємо переможців. Ними стали:

Вартік Поліна (10 клас) - І місце
Туманова Лілія (8-А клас) - ІІ місце
Коломієць Аліна (10 клас) - ІІІ місце
Кабатова Анна (9-Б клас) - ІІІ місце
Кірєєв Данило (7-А клас) - ІІІ місце

Вітаємо з призовими місцями учнів та дякуємо вчителям математики Позаненко Н.В., Вороні Л.В. та Литвиненку О.С. за підготовку переможців, а усім учням школи бажаємо результативної участі в олімпіадах з інших предметів!

Переглядів: 167 | Матеріал додано: 11.11.2014

З 02.06 по 13.06.2014 року під керівництвом учителя інформатики Литвиненка О.С. учні 7-А класу проходили навчання за програмою «Intel® Шлях до успіху» за напрямком "Комп'ютерні технології для місцевої спільноти". За ці два тижні ми навчались працювати в команді, розвивали критичне мислення та опановували комп'ютерні програми Microsoft Word, Microsoft Paint, Microsoft Exсel та Microsoft PowerPoint. За результатами навчання усі учні взяли участь у виконанні різних соціальних проектів.
Так, проект нашої групи мав назву «Врятуємо дитячий майданчик» і був присвячений впорядкуванню занедбаного дитячого майданчика, що розташований поблизу будинку 61 на вулиці Леніна.

Всього лише за три дні ми змогли зробити корисну справу: підмели майданчик та висапали бур'ян, перекопали пісочницю та клумбу, на клумбі посадили квіти, пофарбували споруди на майданчику та обладнали місце для сміття. На жаль, хоча ми і запрошували взяти участь у впорядкуванні майданчика жителів будинку і навіть надрукували і розвісили оголошення, які закликали жителів допомогти нам, та на наш заклик відгукнулась тільки одна жінка, за що ми їй щиро вдячні. Однак, ми раді, що змогли допомогти діткам та переконані, що це не останній гарний вчинок для нашої спільноти.

Нижче ви можете переглянути презентацію про виконану нами роботу.
Лілія Туманова
7-А клас

Переглядів: 261 | Матеріал додано: 15.06.2014

Пропонуємо переглянути презентацію з досвіду роботи вчителя фізики та астрономії, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, старшого вчителя Герасименко Інни Василівни

Переглядів: 295 | Матеріал додано: 11.02.2014

20-25.10.2013 р. проводився обласний конкурс учнівських міні-проектів, присвячений Міжнародному конкурсу з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер", участь у якому взяли і учні нашої школи.
За підсумками конкурсу мультимедійний проект учениць 6-Б класу Цимбалюк Аліни та Житньої Єлизавети "Планети Сонячної системи" було нагороджено дипломом І ступеня.
Вітаємо переможців!
Відеоролик можна переглянути на YouTube.
Переглядів: 215 | Матеріал додано: 11.11.2013

07.06.2013 р. п'ятикласники школи завершили навчання за програмою "Intel. Шлях до успіху" за напрямком "Комп'ютерні технології для місцевої спільноти". Такий курс у школі проводився вперше та всі його слухачі чудово впоралися з завданнями. Протягом двох тижнів літньої практики учні освоювали такі комп'ютерні програми як Paint, Word, Excel та Power Point, вчилися малювати, створювати текстові документи, обчислювані електронні таблиці та мультимедійні презентації в середовищах цих програм. Опанувати комп'ютерні програми, розвивати критичне мислення та вчитися співпраці, уміти знаходити потрібну інформацію, в тому числі за допомогою спеціальних довідників — основні завдання цього курсу. Всі учні взяли участь у розробці та виконанні соціальних проектів, в ході яких зробили багато добрих справ для школи та свого оточення.
Роботи учнів можна переглянути на сайті Informatics.
Переглядів: 242 | Матеріал додано: 11.06.2013