Вівторок, 31.03.2020, 16:20

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження – українець, з виховання – руський, з переконань – неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі – боягуз, себелюб і раб. От це – малорос
(В.Винниченко)
«  Березень 2020  »

Головна » м/о вчителів фізико-математичних дисциплін
« 1 2 3 4 5
Пропонуємо переглянути презентацію з досвіду роботи вчителя фізики та астрономії, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, старшого вчителя Герасименко Інни Василівни

Переглядів: 440 | Матеріал додано: 11.02.2014

20-25.10.2013 р. проводився обласний конкурс учнівських міні-проектів, присвячений Міжнародному конкурсу з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер", участь у якому взяли і учні нашої школи.
За підсумками конкурсу мультимедійний проект учениць 6-Б класу Цимбалюк Аліни та Житньої Єлизавети "Планети Сонячної системи" було нагороджено дипломом І ступеня.
Вітаємо переможців!
Відеоролик можна переглянути на YouTube.
Переглядів: 330 | Матеріал додано: 11.11.2013

07.06.2013 р. п'ятикласники школи завершили навчання за програмою "Intel. Шлях до успіху" за напрямком "Комп'ютерні технології для місцевої спільноти". Такий курс у школі проводився вперше та всі його слухачі чудово впоралися з завданнями. Протягом двох тижнів літньої практики учні освоювали такі комп'ютерні програми як Paint, Word, Excel та Power Point, вчилися малювати, створювати текстові документи, обчислювані електронні таблиці та мультимедійні презентації в середовищах цих програм. Опанувати комп'ютерні програми, розвивати критичне мислення та вчитися співпраці, уміти знаходити потрібну інформацію, в тому числі за допомогою спеціальних довідників — основні завдання цього курсу. Всі учні взяли участь у розробці та виконанні соціальних проектів, в ході яких зробили багато добрих справ для школи та свого оточення.
Роботи учнів можна переглянути на сайті Informatics.
Переглядів: 345 | Матеріал додано: 11.06.2013