П'ятниця, 25.09.2020, 14:20

Справжня любов народжується тільки в серці, що пережило турботи про долю іншої людини
«  Вересень 2020  »

Головна » м/о вчителів фізкультури
1 2 3 »
11 вересня на стадіоні школі відбулися спортивні змагання присвячені Дню фізичної культури і спорту. Учні брали активну участь в естафетах.
Здорове і спортивне суспільство – це гідне щасливе майбутнє нашої нації! Будьте спортивними, будьте активними!

Переглядів: 58 | Матеріал додано: 12.09.2020

За даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок. При цьому кожного року до океану потрапляє 8 мільйонів тонн пластику. Щорічно у світі виготовляють понад 13 мільярдів пластикових пакетів, тобто 300 штук на кожного дорослого. У природному середовищі поліетилен розкладається більше ніж двісті років, а пластик – майже 450 років.
З метою заохочення школярів та молоді до відмови від традиційного пластикового пакування, зменшення кількості використаного пластику та поліетилену, що потрапляє в навколишнє середовище, Громадською організацією "Міжнародний молодіжний рух "School Recycling World" реалізується Всеукраїнський проєкт "Мішечок", до участі в якому з задоволенням долучилися й учні нашої школи. Школярі використали час на карантині з користю - пошили торбинки для покупок собі й членам своїх родин й таким чином зробили свій внесок у збереження природи.

Переглядів: 79 | Матеріал додано: 18.05.2020

Згідно з планом роботи школи у період з 13 по 17 січня 2020 року був проведений тематичний предметний тиждень  художньо-естетичного циклу та фізичної культури.
Тиждень під назвою «Барви зимових фантазій» проходив з метою створення зв’язку між внутрішнім світом учнів та їх оточенням, спонукав до відкриття натхнення, познайомив з цікавими засобами мистецтва, пробуджував уяву та фантазію учнів, виховуючи естетичні смаки та патріотичні почуття.
Протягом тижня було проведено такі заходи:
  • Музичне свято «Щедрування».
  • Спортивні заходи «Веселі старти» та «Піонербол».
  • Відкриті уроки з трудового навчання, музичного мистецтва та фізичної культури (вчителя Кузік О.А., Черняховський С.Ю., Криворучко А.Г.)
  • Тематичні виставки робіт учнів з трудового навчання та образотворчого мистецтва.

Переглядів: 62 | Матеріал додано: 24.01.2020

13 січня в рамках тижня естетичних дисциплін вчителем музики Черняховським С.Ю. був проведений шкільний захід. Учні 5-7 класів взяли активну участь в новорічному обряді щедрування напередодні старого Нового року. Учасники дійства щедрували, співали пісень для учнів школи, адміністрації вчителів, обслуговуючого персоналу.

Переглядів: 80 | Матеріал додано: 18.01.2020

"Добути і зберегти своє здоров'я може тільки сама людина"
В.О.Сухомлинський
Проблема: Виховання інтересу і звички до занять фізичними вправами.
Здорова людина несе у навколишній світ тепло, красу, розуміння. Саме такими бачу своїх вихованців у майбутньому. Моя головна мета як учителя фізичної культури: розвиток здорової, гармонійно розвиненої особистості, здатної до творчості та самовдосконалення; забезпечення науково-теоретичної і фізичної підготовки; формування життєво важливих рухових умінь і навичок на основі залучення школярів до різноманітних видів спеціально організованої рухової та фізичної діяльності; залучення їх до занять спортом.
Шкільний вік є найбільш відповідальним періодом росту й загартування організму, розвитку моторики, фізичних якостей, збагачення рухового досвіду. Завдання школи – залучити дітей до систематичних занять фізкультурою, виховати в них бажання свідомо і самостійно використовувати фізичні вправи в режимі праці і відпочинку. Адже саме шкільний вік – важливий період фізичного виховання дітей, коли виробляється їхня постава, розвиваються основні фізичні якості (сила, спритність, гнучкість, витривалість), формуються і вдосконалюються рухові вміння та навички. ... Показати більше »
Переглядів: 141 | Матеріал додано: 29.12.2019

13 вересня у нашій школі відбулося традиційне для початку кожного навчального року спортивне свято. Класними керівниками було проведено урок здоров'я після чого шкільний дзвоник покликав учнів та вчителів школи на урочисту лінійку, під час якої усі учасники свята привітали та вшанували тих учнів школи, які займаються у спортивних секціях та клубах міста. Після цього були проведені різні спортивні заходи: спільна загальношкільна пробіжка, "Веселі старти", спортивні естафети, змагання з футболу та піонерболу, майстер-клас з баскетболу та турнір на першість школи з армреслінгу. Переможці та активні учасники усіх видів змагань на заключній лінійці були нагороджені почесними грамотами.

Переглядів: 319 | Матеріал додано: 15.09.2019

Переглядів: 155 | Матеріал додано: 27.12.2018

Переглядів: 271 | Матеріал додано: 27.03.2018

Згідно з планом школи та з метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей відчуття прекрасного та виховання самостійності, вміння творчо підходити до рішення різних ситуацій у школі, з 15 по 19 січня 2018 року проходив тиждень предметів художньо-естетичного циклу та трудового навчання з назвою "Мозаїка нашої творчості", який був спрямований на виховання в учнів естетичного смаку та вміння самостійно вирішувати поставлені задачі, використовуючи власні знання та навички.
Вчитель трудового навчання:
Кузік О.А.