Четвер, 20.09.2018, 07:49

Інженером можна стати за 5 років, вчитися ж на людину треба все життя
«  Вересень 2018  »

Головна » м/о вчителів іноземних мов
« 1 2 3
Під таким девізом 24.11.2014 р. відбувся відкритий урок з англійської мови, який для учителів нашої школи та колег міста провела у 5-Б класі вчитель Кохно Віта Вікторівна.
Метою уроку була активізація лексики за темою "My family", ознайомлення з новими словами, розвиток навичок правильної артикуляції звуків, вивчених на попередніх уроках, навичок монологічного та діалогічного мовлення, вміння працювати в парі, виховання поваги до родини та старших людей, толерантного ставлення один до одного.
Під час проведення уроку використовувалися картки, індивідуальний роздатковий матеріал, відеоролик (випереджувальне завдання отримали та представили його результати у відеоформаті учениці 10 класу Вартік Поліна та 5-Б класу Вартік Софія). Хід уроку супроводжувався презентацією, створеною вчителем за допомогою програми MS Power Point.
Різноманіття застосованих на уроці індивідуальних, колективних, парних та групових форм роботи, спрямованих на розвиток комунікативних навичок учнів, не залишили байдужими до побаченого присутніх, то ж під час обговорення колеги Віти Вікторівни висловили свої схвальні відгуки і дали високу оцінку відвіданому уроку.
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Пудич В.В.
Переглядів: 351 | Матеріал додано: 26.11.2014

14 листопада 2014 року вчителем англійської мови Живіцькою С.Ю. було проведено відкритий урок у 7-А класі на тему «You are what you eat». Метою уроку було активізувати в мовленні учнів вивчені лексичні одиниці з теми «Їжа», практикувати школярів у читанні тексту з вилученням необхідної інформації (scanning and skimming reading), організувати аудіювання автентичного матеріалу з теми, стимулювати учнів до складання власних висловлювань.
Пропонуємо переглянути відеозапис цього уроку

Переглядів: 165 | Матеріал додано: 16.11.2014

13 листопада в міському краєзнавчому музеї відкрилась персональна виставка творчих робіт вчителя англійської мови нашої школи Віти Вікторівни Кохно. Помилуватися її вишитими картинами цього дня завітали світловодські майстрині, працівники культури та колеги. З подробицями цієї цікавої події ви можете ознайомитися на сайті Інтернет-видання "Світловодськ", а оцінити усі грані неперевершеного таланту Віти Вікторівни ви зможете, завітавши до міського краєзнавчого музею. Виставка триватиме до 27 листопада.

Переглядів: 177 | Матеріал додано: 15.11.2014

16.05.2014 р. шкільним методичним об’єднанням вчителів іноземних мов було представлено позакласний захід до завершення декади іноземних мов.
Протягом свята глядачі отримали можливість переглянути казку–подорож, сценарій якої написала учениця 10 класу Гриценко Карина (вона ж і виконала одну з головних ролей), а в сюжет впліталися номери, підготовлені іншими учнями школи. Їх представляли дві головні героїні: Аліна Кравченко і Тетяна Рождественська (10 кл.). З першої хвилини увагу глядачів захопило уміння декламувати вірші англійською учениць 7-А класу Туманової Лілії та 10 класу Герасимової Тетяни. Відеоролик за участю Влада Омельченка (11 кл.) та Черкасової Аліни (10 кл.) повів стежками казки в подальшу подорож на якій зустріли Гамлета (Білієнко Ігор, 9-Б кл.), Джульєтту (Захарченко Влада, 9-А  кл.).
Своє володіння іноземними мовами продемонстрували і молодші школярі, які читали вірші (2-А кл.) та представили інсценізацію казки про Червону Шапочку (4-Б кл.). Вперше на шкільній сцені пролунала пісня німецькою мовою у виконання групи учнів 5 класу! Героїня Марини Цонди (10 кл.) продовжила подорож і спонукала до появи нових героїв: Анна Кабатова (8-Б кл.) продемонструвала майстерність не тільки у вмінні співати, а й у грі на гітарі; Олександра Зімко (9-Б кл.) декламувала власні вірші, написані англійською мовою.
Окрасою заходу стали пісні у виконанні Іванічевої Римми (9-А кл.) та Махненко Софії (9-Б кл.). Глядачі мали можливість насолодитися звуками скрипки (Вартік Поліна, 9-Б кл.). А за гарний музичний супровід дякуємо Євгену Галеті (9-А кл.).
Жоден захід не є вдалим без відгуку в серці глядача. Дякуємо всім нашим гостям за оплески, за підтримку!

Фоторепортаж про проведений захід доступний за цим посиланням.

Переглядів: 226 | Матеріал додано: 19.05.2014

Лише з вересня 2013 р. працює у школі молодий спеціаліст, вчитель англійської та німецької мов Юлія Вікторівна Романцова. Однак за цей короткий час вона вже має повагу і любов учнів, зарекомендувала себе як вдумливий грамотний педагог. То ж і взявши участь у цьогорічному традиційному зльоті молодих учителів, Юлія Вікторівна здобула заслужене визнання.

Про вчительку нашої школи надруковано в статті кореспондента газети "Світловодськ вечірній" Тетяни Шаповалової "Юлія Романцова презентувала свій досвід на злеті молодих вчителів та отримала титул "Міс Інтелект". («Світловодськ вечірній», 17.04.2014 р.).

Аби про перший здобуток молодого педагога змогли прочитати й ті, хто не передплачує вищезазначене міське видання - наводимо повний передрук цієї статті.

Переглядів: 262 | Матеріал додано: 17.04.2014

Культурологічний проект, підготовлений учителями іноземних мов та учнями ЗШ №10.
Мета: популяризація вивчення англійської мови, як засобу міжнародного та міжнаціонального спілкування, виховання всебічно обізнаної, толерантної особистості.

Переглядів: 232 | Матеріал додано: 20.02.2014

Вітаємо ученицю 9-Б класу Зімко Олександру з зайнятим ІІ місцем в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Вітаємо учителя англійської мови Кохно Віту Вікторівну з перемогою її учениці та дякуємо за плекання творчого потенціалу учнів.

Переглядів: 181 | Матеріал додано: 17.02.2014

1-10 11-20 21-27