Вівторок, 20.08.2019, 06:10
Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас, Гость
Меню сайту
Учитель online
Сайти і блоги адміністрації школи


Сайти і блоги учителів школи


ІКТ в навчально-виховному процесі


Інтернет-підтримка вивчення предметів

Офіційно


Поради для батьків
Приєднуйтесь!

Нам виповнилося
Статистика
Flag Counter
Скарбниця мудрості
У тебе будуть діти, ти будеш стурбований тим, щоб вони стали справжніми людьми; так знай же, що найголовніше в творінні людини – це виховання здатності дорожити людським життям як найдорожчим, безцінним багатством
(В.О.Сухомлинський)
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
ВСЕ ДЛЯ УЧИТЕЛЯ
Все для учня


Захист прав дітей
Якщо тобі потрібна допомога

”la-strada”

Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

УВАГА, КОНКУРС!
Запрошуємо до участі в конкурсах:


З усіх питань щодо участі в конкурсах звертайтесь до своїх учителів-предметників
Відзнаки сайту
Відлік пішов!


Використай цей час на повну!
Пошук по сайту

Архів записів

Головна » м/о вчителів іноземних мов
« 1 2 3
Минулого року ми розповідали на сторінках сайту про створену учнями нашої школи під керівництвом учителів англійської мови презентацію у рамках культурологічного проекту "Крокуємо до Європи".
Приємно відзначити, що ця робота пройшла відбірковий тур і виставлена для інтернет-голосування.

Отже, просимо Вас та Ваших друзів зайти на сайт Всеукраїнського відеоконкурсу "Бути європейцем" і проголосувати за відеоролик нашої одинадцятикласниці Тетяни Рождественської.
Термін голосування обмежений - з 12 квітня по 15 травня!
Не будьте байдужими, підтримайте свою школу!
Голосуйте за найкраще відео у Конкурсі від Представництва ЄС в Україні! Виграймо разом!

Вам сюди: »»» http://euroquiz.org.ua/video-contest/vote/24 «««

Переглядів: 169 | Матеріал додано: 16.04.2015

З метою популяризації вивчення англійської мови, активізації опорних знань, умінь та навичок учнів, розвитку інтересу до культури країни, мова якої вивчається, та згідно з планом роботи школи з 16.03 по 20.03.2015 р. було проведено тиждень англійської мови.
Тиждень розпочався з лінійки для учнів початкової ланки, яку підготувала вчитель Романцова Ю.В.
Учнівські колективи взяли участь у виставці газет "It's interesting to know....”, під час якої продемонстрували не тільки результати пошукової діяльності, а й творчий підхід до підготовки завдання. З метою поглиблення знань про країну, мова якої вивчається, було оформлено стенд про державну символіку Сполученого Королівства Великобританія. На виставці художньої літератури учні мали можливість познайомитися з книгами мовою оригіналу. Учні початкової ланки ще й підготували малюнки до улюблених творів. Вчителі Романцова Ю.В., Кохно В.В. провели відкриті уроки з використанням сучасних методик. Безсумнівною родзинкою тижня став навчальний фільм англійською мовою про історію нашого міста та школи, розроблений і підготовлений Живіцькою С.Ю. та Кохно В.В. для учнів середніх та старших класів, які мали можливість переглянути фільм в гарній якості і поглибити свої знання про історію рідного краю. Перегляд і обговорення фільму не залишили байдужою жодну дитину!
Дякуємо всім, хто брав участь у підготовці і проведені тижня, і бажаємо успіхів у подальшій роботі!


Переглядів: 254 | Матеріал додано: 23.03.2015

Один із напрямів методичного оновлення уроків у початкових класах – проведення їх на основі інтеграції навчального матеріалу з кількох предметів, об'єднаних навколо однієї теми. Цей підхід сприяє інформаційному збагаченню сприймання, мислення і почуттів учнів за рахунок залучення цікавого матеріалу, що дає змогу з різних сторін пізнати якесь явище, поняття, досягти цілісності знань.
19 березня 2015 року в ЗШ І–ІІІ ст. №10 вчитель початкових класів Пудич В.В. та вчитель англійської мови Кохно В.В. провели у 4 класі інтегрований урок на тему «Овочі і фрукти – кладові вітамінів. Народні традиції харчування. Практична робота: вибір корисної для здоров'я їжі», метою якого було узагальнення і систематизація знань учнів про вітаміни, їх вплив на здоров'я, розвиток пізнавального інтересу до навчальних предметів, виховання навичок культури і гігієни правильного харчування, бережливого ставлення до здоров'я. Урок був проведений на високому методичному рівні. На уроці переплітались українська та англійська мова, традиційна методика викладання предметів та інноваційні технології, використовувались різні форми роботи та цікаві нестандартні види діяльності. Учні із великим задоволенням включались в роботу, масками-підказками показували свій настрій, презентували розповіді про овочі та фрукти, грали в ігри, вивчали нові лексичні одиниці, складали перелік продуктів, необхідних для борщу, використовуючи англійські слова та словосполучення, складали «дерево здоров'я», співали пісні англійською мовою. Нестандартним було і оцінювання – за шкалою балів необхідно було кожній дитині оцінити рівень своїх досягнень на уроці як з англійської мови, так і з основ здоров'я. 
Директор школи Спашиба Оксана Петрівна подякувала Пудич В.В. і Кохно В.В. за підготовку і проведення  нестандартного, але надзвичайно цікавого і змістовного уроку. Лише схвальні відгуки були і від всіх присутніх на уроці вчителів.
Досвід проведення інтегрованих уроків ще невеликий, але якщо вони змістовні, цілеспрямовані, то вносять у звичайний хід шкільного життя новизну, певною мірою знімають суворі кордони предметного викладання, сприяють розвитку пізнавальних здібностей школярів, допомагають їм емоційно і системно сприйняти поняття та явища. 
Методист початкової освіти
Шумейко Ю.М.
Переглядів: 955 | Матеріал додано: 20.03.2015

Під таким девізом 24.11.2014 р. відбувся відкритий урок з англійської мови, який для учителів нашої школи та колег міста провела у 5-Б класі вчитель Кохно Віта Вікторівна.
Метою уроку була активізація лексики за темою "My family", ознайомлення з новими словами, розвиток навичок правильної артикуляції звуків, вивчених на попередніх уроках, навичок монологічного та діалогічного мовлення, вміння працювати в парі, виховання поваги до родини та старших людей, толерантного ставлення один до одного.
Під час проведення уроку використовувалися картки, індивідуальний роздатковий матеріал, відеоролик (випереджувальне завдання отримали та представили його результати у відеоформаті учениці 10 класу Вартік Поліна та 5-Б класу Вартік Софія). Хід уроку супроводжувався презентацією, створеною вчителем за допомогою програми MS Power Point.
Різноманіття застосованих на уроці індивідуальних, колективних, парних та групових форм роботи, спрямованих на розвиток комунікативних навичок учнів, не залишили байдужими до побаченого присутніх, то ж під час обговорення колеги Віти Вікторівни висловили свої схвальні відгуки і дали високу оцінку відвіданому уроку.
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Пудич В.В.
Переглядів: 407 | Матеріал додано: 26.11.2014

14 листопада 2014 року вчителем англійської мови Живіцькою С.Ю. було проведено відкритий урок у 7-А класі на тему «You are what you eat». Метою уроку було активізувати в мовленні учнів вивчені лексичні одиниці з теми «Їжа», практикувати школярів у читанні тексту з вилученням необхідної інформації (scanning and skimming reading), організувати аудіювання автентичного матеріалу з теми, стимулювати учнів до складання власних висловлювань.
Пропонуємо переглянути відеозапис цього уроку


Переглядів: 229 | Матеріал додано: 16.11.2014

13 листопада в міському краєзнавчому музеї відкрилась персональна виставка творчих робіт вчителя англійської мови нашої школи Віти Вікторівни Кохно. Помилуватися її вишитими картинами цього дня завітали світловодські майстрині, працівники культури та колеги. З подробицями цієї цікавої події ви можете ознайомитися на сайті Інтернет-видання "Світловодськ", а оцінити усі грані неперевершеного таланту Віти Вікторівни ви зможете, завітавши до міського краєзнавчого музею. Виставка триватиме до 27 листопада.Переглядів: 283 | Матеріал додано: 15.11.2014

16.05.2014 р. шкільним методичним об’єднанням вчителів іноземних мов було представлено позакласний захід до завершення декади іноземних мов.
Протягом свята глядачі отримали можливість переглянути казку–подорож, сценарій якої написала учениця 10 класу Гриценко Карина (вона ж і виконала одну з головних ролей), а в сюжет впліталися номери, підготовлені іншими учнями школи. Їх представляли дві головні героїні: Аліна Кравченко і Тетяна Рождественська (10 кл.). З першої хвилини увагу глядачів захопило уміння декламувати вірші англійською учениць 7-А класу Туманової Лілії та 10 класу Герасимової Тетяни. Відеоролик за участю Влада Омельченка (11 кл.) та Черкасової Аліни (10 кл.) повів стежками казки в подальшу подорож на якій зустріли Гамлета (Білієнко Ігор, 9-Б кл.), Джульєтту (Захарченко Влада, 9-А  кл.).
Своє володіння іноземними мовами продемонстрували і молодші школярі, які читали вірші (2-А кл.) та представили інсценізацію казки про Червону Шапочку (4-Б кл.). Вперше на шкільній сцені пролунала пісня німецькою мовою у виконання групи учнів 5 класу! Героїня Марини Цонди (10 кл.) продовжила подорож і спонукала до появи нових героїв: Анна Кабатова (8-Б кл.) продемонструвала майстерність не тільки у вмінні співати, а й у грі на гітарі; Олександра Зімко (9-Б кл.) декламувала власні вірші, написані англійською мовою.
Окрасою заходу стали пісні у виконанні Іванічевої Римми (9-А кл.) та Махненко Софії (9-Б кл.). Глядачі мали можливість насолодитися звуками скрипки (Вартік Поліна, 9-Б кл.). А за гарний музичний супровід дякуємо Євгену Галеті (9-А кл.).
Жоден захід не є вдалим без відгуку в серці глядача. Дякуємо всім нашим гостям за оплески, за підтримку!

Фоторепортаж про проведений захід доступний за цим посиланням.

Переглядів: 294 | Матеріал додано: 19.05.2014

Лише з вересня 2013 р. працює у школі молодий спеціаліст, вчитель англійської та німецької мов Юлія Вікторівна Романцова. Однак за цей короткий час вона вже має повагу і любов учнів, зарекомендувала себе як вдумливий грамотний педагог. То ж і взявши участь у цьогорічному традиційному зльоті молодих учителів, Юлія Вікторівна здобула заслужене визнання.

Про вчительку нашої школи надруковано в статті кореспондента газети "Світловодськ вечірній" Тетяни Шаповалової "Юлія Романцова презентувала свій досвід на злеті молодих вчителів та отримала титул "Міс Інтелект". («Світловодськ вечірній», 17.04.2014 р.).

Аби про перший здобуток молодого педагога змогли прочитати й ті, хто не передплачує вищезазначене міське видання - наводимо повний передрук цієї статті.

Переглядів: 318 | Матеріал додано: 17.04.2014

Культурологічний проект, підготовлений учителями іноземних мов та учнями ЗШ №10.
Мета: популяризація вивчення англійської мови, як засобу міжнародного та міжнаціонального спілкування, виховання всебічно обізнаної, толерантної особистості.


Переглядів: 307 | Матеріал додано: 20.02.2014


Вітаємо ученицю 9-Б класу Зімко Олександру з зайнятим ІІ місцем в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
Вітаємо учителя англійської мови Кохно Віту Вікторівну з перемогою її учениці та дякуємо за плекання творчого потенціалу учнів.
Переглядів: 298 | Матеріал додано: 17.02.2014

1-10 11-20 21-30