Субота, 28.03.2020, 22:49

Одна з таємниць, як лишатись завжди молодим, - це завжди робити, те чого ти ще не вмієш, продовжуючи навчатись
(Рут Рейчл)
«  Березень 2020  »

Головна » м/о вчителів іноземних мов
« 1 2 3 4

Лише з вересня 2013 р. працює у школі молодий спеціаліст, вчитель англійської та німецької мов Юлія Вікторівна Романцова. Однак за цей короткий час вона вже має повагу і любов учнів, зарекомендувала себе як вдумливий грамотний педагог. То ж і взявши участь у цьогорічному традиційному зльоті молодих учителів, Юлія Вікторівна здобула заслужене визнання.

Про вчительку нашої школи надруковано в статті кореспондента газети "Світловодськ вечірній" Тетяни Шаповалової "Юлія Романцова презентувала свій досвід на злеті молодих вчителів та отримала титул "Міс Інтелект". («Світловодськ вечірній», 17.04.2014 р.).

Аби про перший здобуток молодого педагога змогли прочитати й ті, хто не передплачує вищезазначене міське видання - наводимо повний передрук цієї статті.

Переглядів: 376 | Матеріал додано: 17.04.2014

Культурологічний проект, підготовлений учителями іноземних мов та учнями ЗШ №10.
Мета: популяризація вивчення англійської мови, як засобу міжнародного та міжнаціонального спілкування, виховання всебічно обізнаної, толерантної особистості.

Переглядів: 367 | Матеріал додано: 20.02.2014

Вітаємо ученицю 9-Б класу Зімко Олександру з зайнятим ІІ місцем в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Вітаємо учителя англійської мови Кохно Віту Вікторівну з перемогою її учениці та дякуємо за плекання творчого потенціалу учнів.

Переглядів: 358 | Матеріал додано: 17.02.2014