Вівторок, 20.10.2020, 02:25

Інженером можна стати за 5 років, вчитися ж на людину треба все життя
«  Жовтень 2020  »

Головна » м/о вчителів початкових класів
1 2 3 4 5 6 »

Переглядів: 7 | Матеріал додано: 06.10.2020

Переглядів: 70 | Матеріал додано: 17.06.2020

Птахи – це вірні помічники, захисники лісів, полів, садів від шкідників та гризунів. В Україні їх налічується близько 360 видів, з яких 160 видів залишаються зимувати.
Для наших пернатих друзів найнебезпечнішим взимку є не холод, а голод. Саме тому учні 1-А класу ЗШ №10 провели природоохоронну акцію "Допоможи птахам взимку” та виготовили цікаві годівнички. Використовуючи різноманітні матеріали, доклавши максимум зусиль і фантазії, кожен старався зробити свою годівничку оригінальною, неповторною та зручною. Виготовлені власноруч пташині їдальні, заповнені кормом, учні з турботою розвісили у шкільному саду та на деревах біля своїх будинків.
Велике спасибі вам, діти, що тепло своїх сердець ви подарували пернатим друзям.  Гадаю, що пташки будуть вдячні за таку допомогу.
Класний керівник: Ігнатова Г.В.

Переглядів: 94 | Матеріал додано: 03.02.2020

Переглядів: 90 | Матеріал додано: 25.12.2019

Переглядів: 205 | Матеріал додано: 18.12.2019

Нехай учитель поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, тоді й діти поспішатимуть у школу і щиро радітимуть кожній зустрічі зі своїм учителем.
Ш.Амонашвілі

Проблема: «Формування читацької компетентності молодших школярів».
Мета педагогічного досвіду: Моє завдання, як вчителя початкових класів, не дати згаснути читацькому інтересу, допомогти зрозуміти мудрість книги та показати її необхідність для успішного навчання бо саме читання є однією із основних галузей у системі початкової освіти, що формує функціональну грамотність, сприяє загальному розвитку і вихованню дитини. Створювати умови для формування у дітей соціальних, морально-етичних цінностей через художні образи літературних творів; розвивати мовлення учнів, уміння створювати власні висловлювання за змістом прочитаного (прослуханого); розвивати творчу літературну діяльність школярів; формувати у них навички самостійної роботи з різними типами і видами дитячих книжок, уміння здійснювати пошук, відбір інформації для вирішення навчально-пізнавальних завдань. ... Показати більше »
Переглядів: 149 | Матеріал додано: 08.12.2019

Не можна людину навчити на все життя,
її можна навчити вчитися все життя.
(Дені Дідро)

Проблема:

«Формування ключових та предметних компетентностей молодших школярів в рамках Нової української школи».

Мета педагогічного досвіду:

дати дитині ключ до опанування предметних  компетентностей, які передбачають особистісний ріст, соціальний та інтелектуальний розвиток. ... Показати більше »

Переглядів: 181 | Матеріал додано: 02.12.2019

Переглядів: 192 | Матеріал додано: 26.10.2019