Субота, 10.04.2021, 23:52

Без глибоких знань, без допитливості і цікавості, без багатого інтелектуального життя в наш час не може бути сильної незалежної держави.
«  Квітень 2021  »

Все про ЗНО

Головна » м/о вчителів початкових класів
1 2 3 4 5 6 »

Переглядів: 43 | Матеріал додано: 16.11.2020

Це велике щастя, що ми живемо на такій географічній широті, де маємо аж чотири пори року – прекрасні та несхожі між собою. Усі вони дарують нам свою красу. Учні групи продовженого дня нашої школи не оминули увагою різнобарв’я навколо себе і прогулянка на свіжому повітрі у супроводі вихователів Нестерової Т.І. та Антонової А.С. вдалася на славу та сприяла формуванню емоційного здоров’я дітей.

Переглядів: 45 | Матеріал додано: 10.11.2020

Переглядів: 51 | Матеріал додано: 06.10.2020

Переглядів: 98 | Матеріал додано: 17.06.2020

Птахи – це вірні помічники, захисники лісів, полів, садів від шкідників та гризунів. В Україні їх налічується близько 360 видів, з яких 160 видів залишаються зимувати.
Для наших пернатих друзів найнебезпечнішим взимку є не холод, а голод. Саме тому учні 1-А класу ЗШ №10 провели природоохоронну акцію "Допоможи птахам взимку” та виготовили цікаві годівнички. Використовуючи різноманітні матеріали, доклавши максимум зусиль і фантазії, кожен старався зробити свою годівничку оригінальною, неповторною та зручною. Виготовлені власноруч пташині їдальні, заповнені кормом, учні з турботою розвісили у шкільному саду та на деревах біля своїх будинків.
Велике спасибі вам, діти, що тепло своїх сердець ви подарували пернатим друзям.  Гадаю, що пташки будуть вдячні за таку допомогу.
Класний керівник: Ігнатова Г.В.

Переглядів: 114 | Матеріал додано: 03.02.2020

Переглядів: 110 | Матеріал додано: 25.12.2019

Переглядів: 246 | Матеріал додано: 18.12.2019

Нехай учитель поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, тоді й діти поспішатимуть у школу і щиро радітимуть кожній зустрічі зі своїм учителем.
Ш.Амонашвілі

Проблема: «Формування читацької компетентності молодших школярів».
Мета педагогічного досвіду: Моє завдання, як вчителя початкових класів, не дати згаснути читацькому інтересу, допомогти зрозуміти мудрість книги та показати її необхідність для успішного навчання бо саме читання є однією із основних галузей у системі початкової освіти, що формує функціональну грамотність, сприяє загальному розвитку і вихованню дитини. Створювати умови для формування у дітей соціальних, морально-етичних цінностей через художні образи літературних творів; розвивати мовлення учнів, уміння створювати власні висловлювання за змістом прочитаного (прослуханого); розвивати творчу літературну діяльність школярів; формувати у них навички самостійної роботи з різними типами і видами дитячих книжок, уміння здійснювати пошук, відбір інформації для вирішення навчально-пізнавальних завдань. ... Показати більше »
Переглядів: 195 | Матеріал додано: 08.12.2019

Не можна людину навчити на все життя,
її можна навчити вчитися все життя.
(Дені Дідро)

Проблема:

«Формування ключових та предметних компетентностей молодших школярів в рамках Нової української школи».

Мета педагогічного досвіду:

дати дитині ключ до опанування предметних  компетентностей, які передбачають особистісний ріст, соціальний та інтелектуальний розвиток. ... Показати більше »

Переглядів: 222 | Матеріал додано: 02.12.2019