Вівторок, 16.10.2018, 23:08

Кожен твій крок врешті-решт відбивається на твоєму ближньому, тому що йдеш ти кудись і з якоюсь метою; кожне твоє слово в душі іншого відгукнеться, але, як воно відгукнеться, це залежить від тебе. Уже те, що ти дивишся на навколишній світ і бачиш його, таїть в собі і добро, і зло: все залежить від того, що ти побачиш і як побачиш.
«  Жовтень 2018  »

Головна » м/о вчителів початкових класів
« 1 2 3 4 »
Згідно з планом роботи школи у школі з 30.11 по 04.12.2015 р. тривав Тиждень початкової школи.
Протягом цього тижня учні змогли випробувати свої сили у шкільних олімпіадах з української мови, математики та природознавства. Усі вчителі початкових класів мали змогу відвідати відкриті уроки своїх колег. Було проведено чудовий ярмарок "Смакота", на якому учні змогли скуштувати тістечка, пиріжки, рогалики, випечені мамами. Закінчився Тиждень святковим концертом "Талантами школа багата".
Заступник директора з НВР

Переглядів: 122 | Матеріал додано: 08.12.2015

Переглядів: 124 | Матеріал додано: 02.12.2015

У ЗШ №10 на виконання плану роботи щодо забезпечення наступності між дошкільним навчальним закладом №3 "Зайчик" та школою відбувся День відкритих дверей для вихованців дитячого садочка. У програмі: фрагмент уроку в першому класі та екскурсія по школі. Учні-першокласники теж були раді бачити своїх вихователів, яким показали, чого досягли, навчаючись у школі.
Заступник директора школи з НВР

Переглядів: 143 | Матеріал додано: 29.11.2015

Переглядів: 162 | Матеріал додано: 05.10.2015

Цвіте калина під вікном і незабудки стиха мріють,
А травень квапиться до нас, несе прощання нашим дітям.
Вже подоросліли вони, вже рвуться з-під крила на волю,
- Учителько, благословіть, своїм орлятам добру долю!

Як одна прекрасна мить пролетіли чотири роки навчання в початковій школі. За ці роки школа стала для учнів другою домівкою. Чотири роки вони разом долали сходинки країни Знань.
27 травня 2015 року урочисто пройшло традиційне свято прощання з початковою школою у випускників 4-А класу.
Діти з великим задоволенням готувалися до цієї події: вчили вірші, пісні, танці. Подякували всім учителям, батькам, подарували квіти.
Свято пройшло весело та цікаво, адже підготувала його творча людина, класний керівник Галина Володимирівна Ігнатова. Цей випускний бал надовго запам'ятається усім i стане приємним спогадом у майбутньому.

Відео: © В.Живіцький
Переглядів: 149 | Матеріал додано: 29.05.2015

Переглядів: 122 | Матеріал додано: 13.04.2015

Переглядів: 125 | Матеріал додано: 02.04.2015

Управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради повідомляє, що з 02.04.2015 р. розпочинається видача направлень до 1-х класів шкіл міста.

Видача направлень проводиться за адресою:
Бульвар Дніпровський, 16-а (район ДНЗ №12, приміщення Станції юних натуралістів)

Графік видачі направлень:
вівторок – з 14:00 до 17:00
четвер – з 10:00 до 17:00

Довідки за телефонами:
2-88-56 (управління освіти)
2-26-19 (канцелярія школи)

Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/7116-school.html
Переглядів: 116 | Матеріал додано: 25.03.2015

Вчитель початкових класів Олена Василівна Писарєва працює над науково-методичною проблемою: "Формування читацької компетентності молодших школярів". В ході багаторічних досліджень прийшла до таких висновків:
          • темп читання повинен співвідноситися з розумінням прочитаного; розуміння – основний критерій темпу читання кожного учня;
          • у виробленні швидкого читання треба прагнути до темпу читання, який наближається до темпу розмовної мови людини і забезпечує свідоме сприйняття прочитаного;
          • без швидкого, свідомого читання неможливе успішне навчання дитини з усіх інших предметів;
          • лише комплексне і систематичне використання вправ для формування виразності, свідомості, правильності та швидкості читання дають змогу сформувати повноцінну навичку читання молодших школярів;
          • головним показником досягнень у підготовці дитини-читача є рівень розвитку навичок самостійної читацької діяльності.
Для вироблення навичок швидкого читання вчитель використовує різноманітні методики.
Нижче ви можете переглянути розробки уроків учителя. ... Показати більше »
Переглядів: 560 | Матеріал додано: 23.03.2015

Згідно з планом самоосвіти та графіком атестації педагогічних працівників з 02.02 по 06.02.2015 р. відбувся атестаційний тиждень вчителя початкових класів Дерземанової Н.П.
Так, 3 лютого був проведений урок з навчання грамоти (читання) за темою «Звук [х], буква "ха"», а 06.02.2015 р. вчитель провела урок з природознавства на тему "Які у нас домашні улюбленці".

Наталія Павлівна Дерземанова - досвідчений, ерудований творчий педагог. Зміст уроків вона збагачує за допомогою інноваційних освітніх методик і технологій: інформаційно-комунікативного, інтерактивного, особистісно-орієнтованого, проектного навчання та організовує уроки так, щоб учні могли заперечувати, порівнювати, співставляти, аналізувати, міркувати. Це сприяє тому, що учні вчаться вільно висловлювати свої думки.
Для уроків учителя характерними є логічна послідовність, чіткий добір матеріалу і його різноманітна подача. У практиці роботи застосовує загальнонавчальні технології навчального співробітництва, ігрової діяльності. Вихованці педагога володіють прийомами самоконтролю, самоперевірки, самооцінки результатів своєї діяльності, орієнтуючись на зразки, схеми, алгоритми.
Для уроків учителя-майстра характерним є створення сприятливих психогігієнічних умов навчання, вчасна педагогічна підтримка дітей, високий темп роботи, запобігання перевантаженню, виховання людської гідності дитини, віри у свої сили, бажання досягти успіху.

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Переглядів: 145 | Матеріал додано: 12.02.2015