Вівторок, 31.03.2020, 16:07

Сенс життя – в служінні людям
«  Березень 2020  »

Головна » м/о вчителів початкових класів
« 1 2 3 4 5 6 »
Важливо закладати перші цеглинки майбутньої особистості ще в дитинстві, щоб зерна доброти і людяності, упавши на ґрунт дитячої душі, мали більше шансів прижитися, прорости і дати в майбутньому гідний плід. Саме з такою метою у нашій школі проводяться різноманітні навчально-виховні заходи.
Так, з 11 по 15 квітня у початкових класах школи проходив Тиждень математики. Класні керівники 1-4 класів підготували і провели цікаві відкриті уроки "Вирази на порядок виконання дій" (Шумейко Ю.М.) та "Вивчені випадки множення і ділення" (Писарєва О.В.). Діти змогли узяти участь у вікторинах "Цікава математика" (Ігнатова Г.В.), "Знавці математики" (Найденко С.Л.), "Кращий математичний знавець" (Кузнєцова І.О.) та позакласному заході "Математична мозаїка" (Домбровська Н.В.).
На перервах школярі мали можливість узяти участь у виставках аплікацій "Геометрія в твоєму житті" та у виставці-конкурсі "Цілий світ у клаптику паперу" (утворення фігур з танграму).

Виховний захід "Свято математики" (Дерземанова Н.П., Соломоненко Ю.М., Корміч Я.А.) переконав, що навчання - це не тільки монотонні вправи і стандартні приклади з математики, а також і розваги.

Найактивніші учні були нагороджені грамотами на святковій лінійці.

Переглядів: 218 | Матеріал додано: 19.04.2016

Шановні батьки!

Якщо вашій дитині уже виповнилося 6 років і ви замислюєтесь над тим, до якої школи віддати її на навчання до 1 класу - ласкаво просимо до нас, у загальноосвітню школу №10, до нашої дружної, веселої, творчої шкільної родини!

Стати першокласником ЗШ №10 зовсім нескладно: отримайте направлення і разом з пакетом необхідних документів принесіть його до шкільної канцелярії.

ЧЕКАЄМО НА ВАС ТА ВАШИХ ДІТЕЙ!

Переглядів: 237 | Матеріал додано: 18.04.2016

22 лютого в рамках тематичного Тижня "Здоров'я мати - вік біди не знати" у школі пройшли виховні години та години здоров'я.
У 3-В класі вчителем Домбровською Наталією Василівною був підготовлений виховний захід "Найцінніше в моєму житті".
Метою цього заходу було формування уявлення дітей про здоровий спосіб життя, розвиток пізнавального інтересу, мислення, виховання дбайливого ставлення до свого здоров'я.
Учні класу відправились в подорож на кораблі до Острова скарбів. протягом подорожі діти пройшли "Стежиною чистоти", відвідали "Вітамінний острів", побували на спортмайданчику, зустрілися з лікарем, подихали біля "Озера чистого повітря", пояснювали прислів'я про здоров'я, відгадували загадки.
Висновок учнів був одностайним: "Найціннішим у житті кожної людини є її здоров'я"!

Переглядів: 245 | Матеріал додано: 23.02.2016

Згідно з планом роботи школи у школі з 30.11 по 04.12.2015 р. тривав Тиждень початкової школи.
Протягом цього тижня учні змогли випробувати свої сили у шкільних олімпіадах з української мови, математики та природознавства. Усі вчителі початкових класів мали змогу відвідати відкриті уроки своїх колег. Було проведено чудовий ярмарок "Смакота", на якому учні змогли скуштувати тістечка, пиріжки, рогалики, випечені мамами. Закінчився Тиждень святковим концертом "Талантами школа багата".

Переглядів: 248 | Матеріал додано: 08.12.2015

Переглядів: 245 | Матеріал додано: 02.12.2015

У ЗШ №10 на виконання плану роботи щодо забезпечення наступності між дошкільним навчальним закладом №3 "Зайчик" та школою відбувся День відкритих дверей для вихованців дитячого садочка. У програмі: фрагмент уроку в першому класі та екскурсія по школі. Учні-першокласники теж були раді бачити своїх вихователів, яким показали, чого досягли, навчаючись у школі.
Заступник директора школи з НВР

Переглядів: 254 | Матеріал додано: 29.11.2015

Переглядів: 268 | Матеріал додано: 05.10.2015

Цвіте калина під вікном і незабудки стиха мріють,
А травень квапиться до нас, несе прощання нашим дітям.
Вже подоросліли вони, вже рвуться з-під крила на волю,
- Учителько, благословіть, своїм орлятам добру долю!

Як одна прекрасна мить пролетіли чотири роки навчання в початковій школі. За ці роки школа стала для учнів другою домівкою. Чотири роки вони разом долали сходинки країни Знань.
27 травня 2015 року урочисто пройшло традиційне свято прощання з початковою школою у випускників 4-А класу.
Діти з великим задоволенням готувалися до цієї події: вчили вірші, пісні, танці. Подякували всім учителям, батькам, подарували квіти.
Свято пройшло весело та цікаво, адже підготувала його творча людина, класний керівник Галина Володимирівна Ігнатова. Цей випускний бал надовго запам'ятається усім i стане приємним спогадом у майбутньому.

Відео: © В.Живіцький
Переглядів: 244 | Матеріал додано: 29.05.2015