Вівторок, 23.01.2018, 00:01

Розмовляти на рідній землі чужою мовою ─ все одно, що псом нявкати.
(П.Яцик)
«  Січень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів

Усі матеріали розділу

Головна » м/о вчителів початкових класів
« 1 2 3 4

Завданням учителя, зацікавленого в результатах своєї праці, є постійний творчий пошук, системна робота, апробація нових, нетрадиційних форм і прийомів навчання і, водночас, вдосконалення та відшліфування давно відомих, традиційних.
Яскравим  підтвердженням цього став інтелектуальний урок–гра «Найрозумніший», який презентувала для учнів 3-А та 3-Б класів вчитель початкових класів Галина Володимирівна Ігнатова.
Конкурс розпочався з дружнього привітання та оголошення девізів обох команд, капітанами яких були Гончик Вероніка (3-А клас) та Пилипенко Іван (3-Б клас). Діти отримували різноманітні та нестандартні завдання, на які кожен з учасників команд мав змогу дати відповідь. Питання були дуже  цікавими, тому учні не лише змагалися з командою суперників, а й закріпили свої знання та дізналися про щось нове. ... Показати більше »
Переглядів: 188 | Матеріал додано: 23.12.2013

Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учнів - він досконалий учитель.
Тільки той спосіб викладання правильний, яким задоволені учні.
Лев Толстой

З 18 по 29 листопада в ЗШ І-ІІІ ступенів №10 проходила декада початкової школи. Розпочалася вона організаційною лінійкою, на якій учням 1-4 класів було повідомлено план її проведення. Початківці були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань та активну участь у всіх запланованих заходах.
Під час декади вчителями школи були проведені відкриті уроки та позакласні заходи "Веселі старти", брейн-ринг "Найрозумніший", конкурс знавців української мови, гра-змагання "Буду я природі другом", інтелектуальна гра "Зірковий час", конкурс української пісні, конкурс читців "Моя Батьківщина", вистава "Якщо хочеш бути здоровим", КВК "Ерудит", захист проекту "Осіння мозаїка", огляд вишиванок, виставка зошитів, виставка сімейних поробок, випуск класних фотостіннівок "Ми - талановиті", конкурс малюнків "Школа майбутнього". ... Показати більше »
Переглядів: 249 | Матеріал додано: 04.12.2013

З нагоди 95-ї річниці з дня народження видатного українського педагога і письменника В.О.Сухомлинського в школі відбулася низка заходів. Це і відкриті уроки, і лінійки, і виставки, якими були охоплені усі учні школи. В числі цих заходів були проведені Свято книги та літературне свято "Життя і творчість В.О.Сухомлинського", учасниками яких стали учні 3-4-х класів.

Переглядів: 140 | Матеріал додано: 01.10.2013