Середа, 18.10.2017, 05:33

Очі твої ─ одні.
(Василь Симоненко)
«  Жовтень 2017  »

Головна » м/о вчителів суспільно-природничих дисциплін
Гарну "традицію" започаткувала в цьому навчальному році десятикласниця нашої школи Анна Кабатова - перемагати в усіх предметних олімпіадах, в яких бере участь! У її активі уже є І місце в обласній олімпіаді з математики, ІІ місце в обласній олімпіаді з фізики, ІІІ місце в обласній олімпіаді з російської мови.

І ось знову чергове призове місце. На цей раз - ІІІ місце в обласній олімпіаді з основ економіки.
Ми захоплюємось наполегливою працею Ані, її прагненням до міцних знань та умінням перемагати, а її учителю Донченко Валентині Петрівні висловлюємо щиру вдячність за ще одне призове місце учениці нашої школи на олімпіаді обласного рівня.

Переглядів: 103 | Матеріал додано: 04.03.2016

Пропонуємо увазі читачів нашого сайту матеріали учасниці міського туру Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року" класного керівника 5-А класу Наталі Олександрівни Хорольської

Переглядів: 149 | Матеріал додано: 20.10.2015

В рамках тижня суспільно-природничих наук, який проходив з 9 по 13 лютого 2015 р. вчителем історії Неклесою С.А. був проведений виховний захід, присвячений воїнам, які воюють, воювали і полягли на сході України, захищаючи нашу землю під час АТО.
Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли учні 11 класу: Черкасова А., Кравченко А., Цонда М., Щукіна М., Гриценко К., Герасимова Т. Виховний захід був проведений для учнів 8, 9 та 11 класів.
Слова «Слава Україні! – Героям слава!» перестали бути просто вітанням. Це вже віддання шани найкращим, хто у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є засвідченням справжнього патріотичного подвигу. ... Показати більше »
Переглядів: 157 | Матеріал додано: 17.02.2015

22 січня 2015 р. вчителями історії ЗШ №10 Неклесою С.А. та Миташоп Т.С. були проведені заходи з нагоди Дня соборності України.

Цього дня відбулись урочиста лінійка "Україна - соборна держава" та конкурс віршів на патріотичну тематику, на перервах учні мали можливість слухати українські патріотичні пісні. Великий інтерес у учнів викликав і перегляд документальних фільмів, присвячених Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Активну участь у заходах взяли учні 5-11 класів Кравченко Аліна, Черкасова Аліна, Цонда Марина, Уца Наталія, Латишов Олександр, Войтенко Павло, Вартік Поліна, Коломієць Аліна, Рязанова Анастасія, Базавлук Оксана, Сухомлин Андрій, Привалова Єлизавета, Страсевич Альона, Ткачук Олена. ... Показати більше »
Переглядів: 272 | Матеріал додано: 22.01.2015

12 листопада вчитель історії С.А.Неклеса провела відкритий урок у 6 класі на тему "Кіммерійці та скіфи на території України".

В ході уроку учні навчилися називати хронологічні межі заселення території України кочовими племенами періоду залізного віку, показувати на карті території заселення кіммерійців та скіфів, дізналися багато цікавого про їх спосіб життя.

На уроці були використані навчальні відеофільми, презентація до теми, велика кількість роздаткового матеріалу. Шестикласники працювали з захопленням та активно долучилися до виконання творчих завдань. Урок пройшов на належному методичному рівні.

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Пудич В.В.
Переглядів: 213 | Матеріал додано: 12.11.2014

Вітаємо Зімко Олександру, ученицю 9-Б класу, з зайнятим ІІ місцем на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з хімії.

Вітаємо учителя хімії Слюсар Людмилу Миколаївну з перемогою її учениці та дякуємо за грунтовну та якісну роботу з обдарованими учнями.

Переглядів: 178 | Матеріал додано: 14.02.2014

03.02.2014 р. шкільним методичним об'єднанням учителів суспільно-природничих дисциплін проведено методичну оперативну нараду "Створення ситуацій успіху - шлях до формування життєвих компетентностей учнів"

Переглядів: 161 | Матеріал додано: 04.02.2014

Зацікавити дітей, заохотити їх до навчання постійно прагнуть учителі нашої школи. Вони завжди в пошуку нових ідей, нових форм викладання шкільних предметів.

Так, незвичайним і надзвичайно цікавим був спільний урок природознавства та географії, який провели учитель початкових класів Пудич В.В. та вчитель географії Донченко В.П. в 4-А та 6-Б класах. Під час цього уроку шестикласники відчули себе справжніми знавцями географії, а учні четвертого класу були у захваті від своїх нових тренерів-вчителів. Урок запам'ятався цікавими завданнями, калейдоскопом конкурсів, вікторин і, головне, новими опанованими вміннями орієнтування на місцевості, а також побажаннями вчитися краще і знати більше.

Переглядів: 247 | Матеріал додано: 16.11.2013