Четвер, 22.02.2018, 09:16

Любов є нічим іншим, як бажанням щастя іншій особі.
(Девід Юм)
«  Лютий 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » м/о вчителів світової літератури
1 2 »
Поки наші українські спортсмени на Олімпіаді в Південній Кореї борються за медалі, в Україні тривають свої олімпіади - учнівські і ми з не меншим зацікавленням стежимо за їх перебігом, оскільки в ІІІ (обласному) турі цих олімпіад беруть участь і учні нашої школи.
Учні ЗШ №10 вже двічі відзначились призовими місцями на олімпіадах з математики та астрономії, про що ми вже повідомляли на нашому сайті, а сьогодні маємо новину про третього "бронзового призера" обласного етапу учнівських предметних олімпіад.
Отже, вітаємо з зайнятим ІІІ місцем на обласній олімпіаді з зарубіжної літератури ученицю 10 класу Аліну Цимбалюк, дякуємо за наполегливу працю їй, а також вчителю Гаврилюк Ірині Борисівні за якісну підготовку учасниці до обласних змагань!

Переглядів: 23 | Матеріал додано: 13.02.2018

02.10.2017 р. в м.Київ у будівлі Верховної Ради України відбулась зустріч переможців конкурсу для дошкільної, початкової, основної, старшої ланки освіти та викладачів системи ПТНЗ, ВНЗ з директором інституту проблем виховання НАПН України Бехом І., головою Національної Ради жінок України Порохняк-Гановською Л. та депутатом Верховної Ради фракції «Рівні можливості» Войцеховською С. з теми «Від гендерних міфів до гендерних переконань»
Від нашого регіону в заході брала участь вчитель зарубіжної літератури ЗШ І-ІІІ ст. №10 Світловодської міської ради Кіровоградської області Кранкус О.М.

Переглядів: 28 | Матеріал додано: 06.10.2017

З 20 по 24 лютого 2017 р. відбувся тиждень зарубіжної літератури і російської мови. За мету проведення тижня вчителі визначили розвиток творчих здібностей, формування інтересу до вивчення предмету, розширення літературних знань, формування читацьких компетентностей.
Яскраві події і незвичайні уроки чекали учнів на цьому тижні: випуск альманаху "Ювілейні дати”, поетична зустріч "Історії кохання”, виставка малюнків "Світ очима дітей”, вікторина "Знайди господаря”, інсценізації "До вічного Гоголя”.
Захват учнів і вчителів викликала виставка "Вернісаж літературних перевтілень”, на якій були представлені портрети учнів в образах відомих літературних персонажів: Андрія Болконського, Поліанни, Пеппі Довгапанчоха.
Вчителі провели відкриті уроки на теми: "О.С.Пушкін – видатний російський поет” (9-А клас Гаврилюк І.Б., 9-Б клас Кранкус О.М.), "До вічного Гоголя” (7-А клас Ковальова С.Б.), "Едгар По – засновник детективного жанру” (7-Б Віннікова Т.М.). На цих уроках учні активно засвоювали програмовий матеріал, формували ІКТ-компетенції, створювали презентації, аналізували твори, переглядали шкільні інсценізації минулих років та писали відгуки, розв'язували загадки, опановуючи детективний жанр.

Переглядів: 121 | Матеріал додано: 02.03.2017

Протягом 25-29.04.2016 р. у школі тривав Тиждень зарубіжної літератури

... Показати більше »
Переглядів: 137 | Матеріал додано: 10.05.2016

«На крилах любові»… так назвали презентацію довготривалого колективного проекту із зарубіжної літератури учні 11-го класу. Результатом співпраці з учителем зарубіжної літератури Ковальовою С.Б. стало створення сценарію літературно-музичної композиції, основним змістом якої було ствердження того, що немає поетів, які б не писали про любов, що здатність до любові є мірилом людської душі, вона підносить, ушляхетнює людину. Саме тому це почуття прагне висловлення. І саме воно, кохання, дало поштовх до творчості, до самовираження.

Відеозйомка: А.Манойлова (11 клас)
Монтаж: В.Войтевич (11 клас)

Переглядів: 129 | Матеріал додано: 10.03.2016

Переглядів: 120 | Матеріал додано: 23.02.2016

Вчителями зарубіжної літератури та російської мови в період з 09.11 по 13.11.2015 р. була проведена серія відкритих уроків з використанням інтерактивних, здоров'язбережувальних технологій та ІКТ-супроводу уроків як засобів формування читацьких компетентностей учнів.
Пропонуємо переглянути фотофрагменти проведених уроків
Переглядів: 173 | Матеріал додано: 14.11.2015

28-29.04.2015 р. відбувся обласний інструктивно-методичний семінар спеціалістів відділів, управлінь освіти, методистів методичних кабінетів (центрів) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, які відповідають за викладання світової літератури та російської мови, участь в якому брала керівник шкільного методичного об'єднання учителів світової літератури та російської мови О.М.Кранкус

Переглядів: 152 | Матеріал додано: 05.05.2015

24 квітня 2015 р. делегат нашої школи О.М.Кранкус брала участь у X Міжнародній науково-практичній конференції аспірантів, молодих учених та науковців з теми "Проблеми та перспективи розвитку економіки освіти регіону".
Пропонуємо переглянути її фотозвіт про участь у цьому науковому зібранні.

Переглядів: 194 | Матеріал додано: 26.04.2015

Переглядів: 262 | Матеріал додано: 09.03.2015