Середа, 19.09.2018, 17:29

Уміння управляти бажаннями [...] – джерело людяності, чуйності, сердечності, внутрішньої самодисципліни, без якої немає совісті, немає справжньої людини.
«  Вересень 2018  »

Головна » м/о вчителів світової літератури
1 2 3 »

Переглядів: 33 | Матеріал додано: 02.04.2018

В ЗШ №10 з 26 лютого по 7 березня відбулася декада зарубіжної літератури. Вона розпочалася з костюмованого літературного десанту в кожен клас: казкові пажі (учні 4-А та 5-Б класу) оголосили план декади, запросили всіх небайдужих до участі та запропонували, як підсумок, оформити квест-листівки.
Впродовж декади на учнів та вчителів чекали захоплюючі зустрічі:
  • Мандрівка у світ книги, під час свята «Візьмімо в руки книгу, діти», який підготувала вчитель Ковальова С.Б. Учні 5-8 класів створили атмосферу любові до книги, читання засобами виразної декламації, музики, хореографії, ІКТ, донесли до глядачів необхідність книги в нашому житті. Хід свята висвітлили у відеорепортажі з місця подій.
  • Знайомство з письменниками-ювілярами через виставку газет, зібраних у Літературний альманах.
  • Калейдоскоп презентацій «Родзинки літератури» зацікавив учнів та вчителів 5-7 класів.
  • Учнів 5-8 класів з тренером-консультантом Житньою Єлизаветою, ученицею 10-го класу, зуміли відповісти на запитання Інтернет-вікторини (залучено понад 150 учнів).
  • Відкритий урок в 5-А класі вчителя Кранкус О.М. «Формування компетентностей читача. Звуки музики». Урок вражав використанням ІКТ, гаджетів, різновидами читання виконанням дихальних вправ. Це був справжній феєрверк емоцій та свіжих думок.
  • Відкритий урок позакласного читання в 5-Б класі вчителя Гаврилюк І.Б. на тему: С.Лагерлеф «Свята ніч». «Треба мати очі, щоб бачити Всевишнього». На уроці застосовувались ІКТ, словникова робота, різні види читання, складання кола Венна. Учні та запрошені батьки сформували «Дерево порозуміння». ... Показати більше »
Переглядів: 35 | Матеріал додано: 12.03.2018

Поки наші українські спортсмени на Олімпіаді в Південній Кореї борються за медалі, в Україні тривають свої олімпіади - учнівські і ми з не меншим зацікавленням стежимо за їх перебігом, оскільки в ІІІ (обласному) турі цих олімпіад беруть участь і учні нашої школи.
Учні ЗШ №10 вже двічі відзначились призовими місцями на олімпіадах з математики та астрономії, про що ми вже повідомляли на нашому сайті, а сьогодні маємо новину про третього "бронзового призера" обласного етапу учнівських предметних олімпіад.
Отже, вітаємо з зайнятим ІІІ місцем на обласній олімпіаді з зарубіжної літератури ученицю 10 класу Аліну Цимбалюк, дякуємо за наполегливу працю їй, а також вчителю Гаврилюк Ірині Борисівні за якісну підготовку учасниці до обласних змагань!

Переглядів: 70 | Матеріал додано: 13.02.2018

02.10.2017 р. в м.Київ у будівлі Верховної Ради України відбулась зустріч переможців конкурсу для дошкільної, початкової, основної, старшої ланки освіти та викладачів системи ПТНЗ, ВНЗ з директором інституту проблем виховання НАПН України Бехом І., головою Національної Ради жінок України Порохняк-Гановською Л. та депутатом Верховної Ради фракції «Рівні можливості» Войцеховською С. з теми «Від гендерних міфів до гендерних переконань»
Від нашого регіону в заході брала участь вчитель зарубіжної літератури ЗШ І-ІІІ ст. №10 Світловодської міської ради Кіровоградської області Кранкус О.М.

Переглядів: 53 | Матеріал додано: 06.10.2017

З 20 по 24 лютого 2017 р. відбувся тиждень зарубіжної літератури і російської мови. За мету проведення тижня вчителі визначили розвиток творчих здібностей, формування інтересу до вивчення предмету, розширення літературних знань, формування читацьких компетентностей.
Яскраві події і незвичайні уроки чекали учнів на цьому тижні: випуск альманаху "Ювілейні дати”, поетична зустріч "Історії кохання”, виставка малюнків "Світ очима дітей”, вікторина "Знайди господаря”, інсценізації "До вічного Гоголя”.
Захват учнів і вчителів викликала виставка "Вернісаж літературних перевтілень”, на якій були представлені портрети учнів в образах відомих літературних персонажів: Андрія Болконського, Поліанни, Пеппі Довгапанчоха.
Вчителі провели відкриті уроки на теми: "О.С.Пушкін – видатний російський поет” (9-А клас Гаврилюк І.Б., 9-Б клас Кранкус О.М.), "До вічного Гоголя” (7-А клас Ковальова С.Б.), "Едгар По – засновник детективного жанру” (7-Б Віннікова Т.М.). На цих уроках учні активно засвоювали програмовий матеріал, формували ІКТ-компетенції, створювали презентації, аналізували твори, переглядали шкільні інсценізації минулих років та писали відгуки, розв'язували загадки, опановуючи детективний жанр.

Переглядів: 140 | Матеріал додано: 02.03.2017

Протягом 25-29.04.2016 р. у школі тривав Тиждень зарубіжної літератури

... Показати більше »
Переглядів: 168 | Матеріал додано: 10.05.2016

«На крилах любові»… так назвали презентацію довготривалого колективного проекту із зарубіжної літератури учні 11-го класу. Результатом співпраці з учителем зарубіжної літератури Ковальовою С.Б. стало створення сценарію літературно-музичної композиції, основним змістом якої було ствердження того, що немає поетів, які б не писали про любов, що здатність до любові є мірилом людської душі, вона підносить, ушляхетнює людину. Саме тому це почуття прагне висловлення. І саме воно, кохання, дало поштовх до творчості, до самовираження.

Відеозйомка: А.Манойлова (11 клас)
Монтаж: В.Войтевич (11 клас)

Переглядів: 149 | Матеріал додано: 10.03.2016

Переглядів: 139 | Матеріал додано: 23.02.2016

Вчителями зарубіжної літератури та російської мови в період з 09.11 по 13.11.2015 р. була проведена серія відкритих уроків з використанням інтерактивних, здоров'язбережувальних технологій та ІКТ-супроводу уроків як засобів формування читацьких компетентностей учнів.
Пропонуємо переглянути фотофрагменти проведених уроків
Переглядів: 191 | Матеріал додано: 14.11.2015

1-10 11-20 21-21