Понеділок, 17.12.2018, 19:23

Розмовляти на рідній землі чужою мовою ─ все одно, що псом нявкати.
(П.Яцик)
«  Грудень 2018  »

Головна » м/о вчителів української мови
« 1 2 3 4
Як я умру, на світі запалає
Покинутий вогонь моїх пісень
І стримуваний пломінь засіяє,
Вночі запалений, горітиме удень.
Леся Українка

Вогонь пісень Лесі Українки палає уже 135 років. Це незгасимий вогонь таланту, справжнього, від Бога. Донька Прометея, як назвали її люди, несла їм вогонь своїх поезій, цю іскру Божу, за життя і несе зараз, устами нашими, її потомків.
То ж нев'янучими квітами вплели учні у вінок безсмертя нашій славній співвітчизниці літературно-музичну композицію про її життя і творчість. Захід відбувся 28.04.2014 р. під керівництвом учителя української мови та літератури Л.П.Сокуренко. Слово Лесі і слово про Лесю звучало з вуст учнів 9-Б класу, 11 класу та учня 6-А класу.

Пропонуємо переглянути фото з проведеного заходу

Переглядів: 223 | Матеріал додано: 02.05.2014

24 лютого 2014 року в школі відбувся захід, присвячений Дню рідної мови, який підготували учні 6-Б, 9-А та 10 класів під керівництвом учителів української мови та літератури Клімчук Алли Лаврентіївни та Сокур Любові Миколаївни.
Захід пройшов в урочистій атмосфері любові й пошани до рідного слова. Родзинкою свята стала презентація українських письменників, ювілеї яких було відзначено у 2013 році. Їх творчість була проілюстрована віршами й уривками з творів цих митців.
Глядачі з захопленням переглянули відеоролик до пісні М.Кондратюка "Україно, моя любов". Зачарували глядачів і пісні про українську мову та рідний край.
Досить вдалими були хореографічні композиції, представлені учнями 6-Б класу та десятикласниці Аліни Черкасової.
Учні 9-А класу надзвичайно артистично інсценізували уривки з творів І.Нечуя-Левицького та Г.Квітки-Основ'яненка.
Наприкінці свята лунало слово про Кобзаря, а виконана усіма учасниками дійства заключна пісня об'єднала усіх у залі відчуттям гордості за рідну мову й Україну.

Переглядів: 221 | Матеріал додано: 23.02.2014

Вітаємо учителя української мови та літератури Людмилу Петрівну Сокуренко з зайнятим ІІІ місцем її учениці Зімко Олександри в ІІІ (обласному) етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, а також з нагородженням її Почесною грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та Подячним дипломом Союзу українок Австралії.

Л.П.Сокуренко зі своєю ученицею

Переглядів: 212 | Матеріал додано: 19.02.2014

"Зимовий вітер різав холодом молоді обличчя, з яких вогнем променіла відвага зробити цей чин. Кулі свистіли та рвали тіла, побратими падали, обнімаючи землю навік, та ми стояли у кривавій борні, ніхто не зламав своєї віри! Кров і вогонь з'єднались в серцях молодих!"

28 січня 2014 року вшанували подвиг українських юнаків під Крутами і учні ЗШ №10. Захід пам'яті героїв Крут підготували вчителі української мови Гайдук І.В. та Сокуренко Л.П.

Подвиг українських юнаків, що своєю кров'ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної доблесті та честі.

Переглядів: 216 | Матеріал додано: 30.01.2014

Вітаємо переможців творчого конкурсу "Розкрилля душі" у номінації "Дослідницька робота", який відбувся 14.11.2013 р.
Учениця 9-А класу Захарченко Владислава та її науковий керівник, учитель української мови та літератури Сокур Л.М. провели дослідження творчості Т.Г.Шевченка, їх наукова праця посіла І місце на міському рівні і продовжить боротьбу на обласному рівні.
Переглядів: 243 | Матеріал додано: 14.11.2013

Листопад для вчителів української мови та літератури нашої школи видався багатим на святкові заходи. Так, до Дня української писемності та мови, який відзначається 9 листопада, у школі проведено низку урочистостей.
06.11.2013 р. учителями Сокуренко Л.П. і Гайдук І.В. було організовано і проведено лінійку до Дня писемності, конкурс вишиванок серед учнів 2-А, 4-Б, 7-Б та 9-Б класів, а також мовознавчу вікторину.
09.11.2013 р. під керівництвом цих учителів відбувся захід "До мови доторкнемось серцем", конкурс на кращого читця віршів про мову. Старшокласники в цей день приєдналися до всіх небайдужих українців: стали учасниками Всеукраїнського диктанту єдності.
10.11.2013 р. у школі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика. Переможці шкільного етапу будуть захищати честь школи на міському рівні 22.11.2013 р. Успіхів вам, Цимбалюк Аліна (6-Б кл.), Туманова Лілія (7-А кл.), Кабатова Анна (8-Б кл.), Зімко Олександра (9-Б кл.), Рождественська Тетяна (10 кл.), Чвертко Діана (11 кл.).
11.11.2013 р. учениці 9-Б класу Коломієць Аліна, Зімко Олександра, Рязанова Анастасія завітали під час перерви у гості до учнів 2-Б класу і провели між ними конкурс на кращого знавця прислів'їв про українську мову.
12.11.2013 р. відбулася виставка стіннівок до Дня писемності, а 13.11.2013 р. найактивніші учасники заходів були відзначені грамотами.
Як усе це було, можна переглянути на презентації: ... Показати більше »
Переглядів: 280 | Матеріал додано: 13.11.2013