Четвер, 20.09.2018, 07:21

Найважливіше і найважче для людини – завжди, за будь-яких обставин залишатися людиною
«  Вересень 2018  »

Головна » м/о вчителів української мови
« 1 2 3 4
Вітаємо учителя української мови та літератури Людмилу Петрівну Сокуренко з зайнятим ІІІ місцем її учениці Зімко Олександри в ІІІ (обласному) етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, а також з нагородженням її Почесною грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та Подячним дипломом Союзу українок Австралії.

Л.П.Сокуренко зі своєю ученицею

Переглядів: 194 | Матеріал додано: 19.02.2014

"Зимовий вітер різав холодом молоді обличчя, з яких вогнем променіла відвага зробити цей чин. Кулі свистіли та рвали тіла, побратими падали, обнімаючи землю навік, та ми стояли у кривавій борні, ніхто не зламав своєї віри! Кров і вогонь з'єднались в серцях молодих!"

28 січня 2014 року вшанували подвиг українських юнаків під Крутами і учні ЗШ №10. Захід пам'яті героїв Крут підготували вчителі української мови Гайдук І.В. та Сокуренко Л.П.

Подвиг українських юнаків, що своєю кров'ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної доблесті та честі.

Переглядів: 187 | Матеріал додано: 30.01.2014

Вітаємо переможців творчого конкурсу "Розкрилля душі" у номінації "Дослідницька робота", який відбувся 14.11.2013 р.
Учениця 9-А класу Захарченко Владислава та її науковий керівник, учитель української мови та літератури Сокур Л.М. провели дослідження творчості Т.Г.Шевченка, їх наукова праця посіла І місце на міському рівні і продовжить боротьбу на обласному рівні.
Переглядів: 225 | Матеріал додано: 14.11.2013

Листопад для вчителів української мови та літератури нашої школи видався багатим на святкові заходи. Так, до Дня української писемності та мови, який відзначається 9 листопада, у школі проведено низку урочистостей.
06.11.2013 р. учителями Сокуренко Л.П. і Гайдук І.В. було організовано і проведено лінійку до Дня писемності, конкурс вишиванок серед учнів 2-А, 4-Б, 7-Б та 9-Б класів, а також мовознавчу вікторину.
09.11.2013 р. під керівництвом цих учителів відбувся захід "До мови доторкнемось серцем", конкурс на кращого читця віршів про мову. Старшокласники в цей день приєдналися до всіх небайдужих українців: стали учасниками Всеукраїнського диктанту єдності.
10.11.2013 р. у школі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика. Переможці шкільного етапу будуть захищати честь школи на міському рівні 22.11.2013 р. Успіхів вам, Цимбалюк Аліна (6-Б кл.), Туманова Лілія (7-А кл.), Кабатова Анна (8-Б кл.), Зімко Олександра (9-Б кл.), Рождественська Тетяна (10 кл.), Чвертко Діана (11 кл.).
11.11.2013 р. учениці 9-Б класу Коломієць Аліна, Зімко Олександра, Рязанова Анастасія завітали під час перерви у гості до учнів 2-Б класу і провели між ними конкурс на кращого знавця прислів'їв про українську мову.
12.11.2013 р. відбулася виставка стіннівок до Дня писемності, а 13.11.2013 р. найактивніші учасники заходів були відзначені грамотами.
Як усе це було, можна переглянути на презентації: ... Показати більше »
Переглядів: 268 | Матеріал додано: 13.11.2013