Вівторок, 31.03.2020, 09:41

По-справжньому добра, людяна людина вміє глибоко ненавидіти – ненавидіти зло, ненавидіти наших ворогів – паліїв війни
(В.О.Сухомлиинський)
«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 3 » "Ми - нація єдина": інтегрований урок у 2 та 6 класах
"Ми - нація єдина": інтегрований урок у 2 та 6 класах

Вересень... Скільки поезії в цьому золотаво-сонячному слові! Скільки тихого смутку за літом, скільки радості від того, що в День Знань ми можемо зустрітися в шкільному родинному колі, щоб за традицією розпочати новий навчальний рік.
Так і учні 2-А та 6-Б класів ЗШ №10 (класні керівники Дерземанова Н.П. та Клімчук А.Л.) провели разом Перший урок та тему "Ми - нація єдина!"
На уроці відбувся не тільки обмін знаннями про рідну землю, її історію, культурну спадщину, а й було закладено початок формування дружніх взаємостосунків між дітьми різного віку.
В класі звучало поетичне слово, була використана мультимедійна презентація, яка дала можливість у яскравій формі показати державну і народну символіку нашої країни.
Родзинкою свята стала хореографічна композиція до пісні "Білі лебеді у небесах...", присвячена пам'яті Небесної сотні та усіх воїнів, що героїчно загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.
І, звичайно, лунала пісня, яка стала освідченням в любові до Батьківщини і проявом патріотизму, вірою в краще майбутнє нашої країни і всього українського народу.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 367 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0