Четвер, 15.11.2018, 23:34

Первісний ключ ─ в людині. А людину сковують умови. Але умови для себе, зрештою, витворює вона сама ─ на свій зріст. Мусимо рости і духовним зростанням, моральним авторитетом здобувати престиж і відстоювати своє місце під сонцем.
(Євген Сверстюк)
«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 16 » Мітинг патріотів
Мітинг патріотів
12 жовтня на подвір'ї школи відбувся Мітинг патріотів. З нагоди відзначення Дня захисника України вчителі і учні зібрались біля Меморіальних дошок нашим випускникам Андрію Ільїну та Олегу Хомчуку. Мітинг вела вчитель історії Неклеса Світлана Анатоліївна. Вона познайомила присутніх зі значенням нового свята, закликала берегти історію, традиції козацтва. Героями і справжніми захисниками України є воїни, що відстоюють незалежність нашої країни на сході. Всіх полеглих в боях згадали під час Хвилини мовчання. Знаком вдячності дітей стало покладання квітів до Пам'ятних дошок. На мітингу був присутній Хомчук Василь Павлович - батько Хомчука Олега, нашого випускника. До нього були звернені слова пошани і вдячності за достойного сина - захисника України. Музичний супровід заходу сприяв створенню піднесеного емоційного стану учасників зібрання. Так змістовно, на високій ноті патріотизму пройшов у школі мітинг, присвячений Дню захисника України.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 32 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0