Четвер, 13.12.2018, 09:04

У тебе будуть діти, ти будеш стурбований тим, щоб вони стали справжніми людьми; так знай же, що найголовніше в творінні людини – це виховання здатності дорожити людським життям як найдорожчим, безцінним багатством
«  Січень 2018  »

Головна » 2018 » Січень » 22 » Мітинг, присвячений вшануванню пам`яті Андрія Ільїна
Мітинг, присвячений вшануванню пам`яті Андрія Ільїна
22 січня відбувся мітинг присвячений вшануванню пам`яті нашого земляка Ільїна Андрія Миколайовича, старшого лейтенанта, командира взводу 17-го окремого мотопіхотного батальйону, 57-ї окремої мотопіхотної бригади  молодого, гарного хлопця, який так трачічно загинув у ніч на 22 січня 2015 року на блокпосту під Горлівкою, під час виконання службового обов`язку в зоні АТО. Під час масованого артилерійського обстрілу блокпосту російськими збройними формуваннями під ногами лейтенанта Ільїна розірвався снаряд. Тіло Андрія довго не могли вивезти з території, що контролюється терористами. 11 лютого 2015-го похований на Ревівському кладовищі Світловодська. Його смерть стала непомірною втратою для родини, для школи, для міста. Бо кожний воїн - герой. За свої заслуги перед Батьківщиною Андрій був нагороджений - Указом Президента України №270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно), нагороджений відзнакою "За вірність народу України" І ступеня (посмертно), указом №23 від 9 червня 2017 р. нагорджений відзнакою "Народний Герой України" (посмертно). Його подвиг ніколи не забудеться у серцях вдячних світловодців.
Слава Героям України!

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 554 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 5.0/1