Вівторок, 31.03.2020, 15:50

Гордитися незнанням – верх глупоти. Невігластво розуму і почуттів збіднюють людину, роблять її примітивною.
«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 2 » Моя майбутня професія
Моя майбутня професія
"Моя майбутня професія" - такою була тема виховної години, яку проведено 31.03.2014 р. для учнів 10 та 11 класів класним керівником 10 класу Кранкус О.М.
Метою даного заходу було інформування старшокласників про найбільш потрібні професії сьогодення, розвиток навичок роботи в групах, налаштування учнів на ситуацію успіху в самостійному житті шляхом впровадження інноваційних підходів у виховній роботі.
Захід відбувся у формі ділової гри, в ході якої випускники виконували групові творчі завдання та працювали над створенням плакатів "Переваги обраної професії". Після презентації своїх робіт учні отримали вичерпні відповіді на свої питання від представника Світловодського міськрайонного центру зайнятості О.П.Бугрім, яка теж була присутньою на заході.
Проведений захід викликав у старшокласників жвавий інтерес і бажання продовжувати співпрацю з працівниками СМРЦЗ для того, щоб здійснити правильний вибір своєї майбутньої професії.

Презентація даного заходу доступна для перегляду тут.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 303 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0