Середа, 18.10.2017, 05:40

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 235
Коли людина сміється над дурістю й захоплюється розумом, то вона росте над собою. Але якщо дурість чужа, а розум свій, то росте вона тільки у власних очах.
(Стас Янковський)
«  Червень 2017  »

Головна » 2017 » Червень » 12 » Мовна школа звітує
Мовна школа звітує
З 31.05 по 09.06.2016 р. на базі школи працювала мовна школа до складу якої увійшли учні 7-А та 7-Б класів (кількісний склад ─ 14 чоловік). Її роботу організували вчителі англійської мови Кохно В.В. та Бочарова О.В. Школа працювала у форматі театральної студії за напрямком "Theatre". Учні мали можливість не тільки активізувати отримані знання, але і поглибити їх під  час пошукової діяльності та при постановці п'єси. Після перших кроків більш глибокого знайомства учні школи були поділені на групи, які приступили до вибору твору, який би вони хотіли поставити і в якому кожен з учасників міг знайти роль відповідно його характеру, вмінням та здібностям. Після тривалого обговорення, враховуючи вікову групу глядачів, було прийнято рішення поставити п'єсу "Alice in Wonderland". Розпочався етап кропіткої підготовки: щоденні репетиції, створення презентації, яка виконувала роль декорацій та оформлення сцени, робота над втіленням образу, виготовлення костюмів, підбір музичного супроводу. І от позаду залишився етап підготовки, настав день прем'єри. Актори настільки увійшли в образ, що тримали увагу глядача з першої та до останньої хвилини. А нагородою для них стали бурхливі оплески та схвальні відгуки всіх без винятку глядачів! Хочеться відзначити участь кожного відвідувача школи, які відповідально і творчо підійшли до втілення своїх образів, а їх батькам ─ за підтримку!
Вчитель англійської мови
Кохно В.В.

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 91 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/2