Вівторок, 11.12.2018, 23:24

Боягузтво – мати жорстокості.
(М.Монтень)
«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 29 » На шляху до інновацій
На шляху до інновацій

27 листопада 2017 р. відбулася педагогічна ради школи на тему: "Комп'ютерні технології – один із шляхів підвищення мотивації на уроках"
Для проведення педради була обрана форма "перевернутого навчання": готуючись до педради, вчителі виконали домашнє завдання: переглянули відеофрагменти з теоретичним матеріалом.

Розпочала педагогічну раду директор школи Спашиба Оксана Петрівна, яка розповіла про мотивацію учнів на уроках; підвела підсумки анкетування учнівського колективу з метою вивчення інтересів та бажання навчання з комп'ютерними технологіями. Заступник директора з навчально-виховної роботи Власюк Леся Василівна перевірила теоретичні знання вчителів на практиці, застосовуючи інноваційні технології та прийоми.
З досвіду роботи використання комп'ютерних технологій виступили вчителі-предметники:
  • Сокуренко Леся Петрівна, вчитель математики;
  • Сокуренко Людмила Петрівна, вчитель української мови та літератури;
  • Кранкус Ольга Миколаївна, вчитель російської мови та зарубіжної  літератури.
Після змістовних виступів та конструктивного обговорення проблеми вирішили: систематично працювати над підвищенням рівня викладання предметів, вдосконалювати свою професійну майстерність, упроваджувати освітні інновації, сучасні інформаційні технології з метою розвитку в учнів ключових компетентностей.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 55 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0