Вівторок, 16.10.2018, 23:48

Немає якоїсь "спеціальної науки кохання", - пам'ятайте це, - є наука людяності; хто оволодів її азбукою, той готовий до благородних духовно-психологічних і морально-етичних стосунків. Кохання – це найсуворіший екзамен людяності.
(В.О.Сухомлинський
«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 28 » Найбільше багатство - здоров`я!
Найбільше багатство - здоров`я!
З 19 по 23 лютого в нашій школі був проведений Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему "Найбільше багатство - здоров'я!" На тему Тижня в кожному класі був оформлений куточок здоров'я, в якому були розміщені поради, вірші, правила, малюнки, плакати; оформлені інформаційні стенди. Класні керівники в кожному класі провели різноманітні заходи, вчителі залучили учнів до шкільних масових заходів. Педагогічними працівниками школи була проведена відповідна робота з батьками учнів.
За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), здоров'я - це стан фізичного, духовного, та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб. Здоров'я - найцінніше, що ми маємо. Його треба загартовувати та зберігати. Міцний імунітет - є запорукою здоров'я. Підвищуючи його, можна вдвічі скоротити число простудних та інфекційних захворювань. Важливе значення у підтримці здоров'я має спосіб життя, формування якого залежить від нас самих, наших переконань і світогляду. Тому одне із основних  завдань нашої школи - виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Отже, багато чого залежить від нас самих, від наших прагнень змінити світ на краще, а для цього кожному слід почати з себе.

Категорія: Бережи себе! | Переглядів: 91 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0