Вівторок, 11.12.2018, 21:15

Коли людина сміється над дурістю й захоплюється розумом, то вона росте над собою. Але якщо дурість чужа, а розум свій, то росте вона тільки у власних очах.
(Стас Янковський)
«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 19 » Наш сайт - призер Всеукраїнського конкурсу
Наш сайт - призер Всеукраїнського конкурсу
Інтернет Асоціація України у 2014 році провела IV Конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу. Предметом конкурсу стало змістове наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.
Всього у Конкурсі взяли участь 166 конкурсантів, в тому числі 150 загальноосвітніх навчальних закладів, серед яких була і наша школа.

За підсумками Конкурсу І місце у загальному заліку посіла Броварська спеціалізована школа №7, ІІ місце - Криворізька ЗОШ №68, ІІІ місце - Криворізька спеціалізована школа №118.

Сайт же нашої школи здобув І місце у категорії "Зручність".

Вітаємо себе з перемогою і дякуємо усім, хто допомагає нашому сайту розвиватися.

Подробиці можна прочитати на сайті Міністерства освіти і науки та на сайті Інтернет Асоціації України. Фото з церемонії нагородження - тут.

Учасники церемонії нагородження

Використані матеріали з сайту МОН