Вівторок, 16.10.2018, 23:05

Кожен твій крок врешті-решт відбивається на твоєму ближньому, тому що йдеш ти кудись і з якоюсь метою; кожне твоє слово в душі іншого відгукнеться, але, як воно відгукнеться, це залежить від тебе. Уже те, що ти дивишся на навколишній світ і бачиш його, таїть в собі і добро, і зло: все залежить від того, що ти побачиш і як побачиш.
«  Січень 2013  »

Головна » 2013 » Січень » 28 » Наші ерудити - у фіналі обласного чемпіонату!
Наші ерудити - у фіналі обласного чемпіонату!

27 січня 2013 року в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся 5 етап Шкільного Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор – півфінал Чемпіонату Кіровоградської області з "Що?Де?Коли?". Серед 34 команд, що брали участь у грі була і команда нашої школи, яка представляла на обласному рівні м.Світловодськ.

За підсумками трьох турів гри наша команда "В десятку!" потрапила у вісімку найсильніших команд області і пройшла до фіналу.

Вітаємо Рєпіна Олексія, Рождественську Тетяну, Величко Наталію, Сімон Міллісенту, Ярову Анну, Зімко Олександру та Чвертко Діану та бажаємо вдалої гри у фіналі, який відбудеться 24.02.2013 р.

Категорія: ВІТАЄМО! | Переглядів: 193 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0