Четвер, 13.12.2018, 09:17

Одна з таємниць, як лишатись завжди молодим, - це завжди робити, те чого ти ще не вмієш, продовжуючи навчатись
(Рут Рейчл)
«  Січень 2018  »

Головна » 2018 » Січень » 9 » Наші канікулярні перемоги
Наші канікулярні перемоги
Протягом зимових канікул наші учні не тільки відпочивали від уроків, а й успішно захищали честь школи на різних спортивних змаганнях.

Вітаємо збірну команду школу з футзалу, з зайнятим І місцем, в першості серед шкіл міста.

Склад команди: Астасій Тимофій, Пишний Данило, Лужний Дан, Прилепський Олександр, Васильєв Ілля, Гожий Роман, Полтавець Віталій.

Дякуємо також команді школи за зайняте IV місце в міських змаганнях «Олімпійське лелеченя»

Склад команди: Гудим Аліна, Мізенко Єва, Мостова Дарина, Кіреєв Данило, Соколов Станіслав, Журавель Дмитро, Трощенкова Дарина, Станкевич Максим, Козодуб Данило, Сухомлин Валерія.

Висловлюємо вдячність учителю фізкультури Кірєєву О.С. за якісну підготовку команд до міських змагань.

Категорія: м/о вчителів фізкультури | Переглядів: 97 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0