П'ятниця, 15.12.2017, 04:42

По-справжньому добра, людяна людина вміє глибоко ненавидіти – ненавидіти зло, ненавидіти наших ворогів – паліїв війни
(В.О.Сухомлиинський)
«  Травень 2017  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів
11.11.2017
ЗНО-2018: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ
09.11.2017
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році

Усі матеріали розділу

Головна » 2017 » Травень » 18 » Науково-практична конференція
Науково-практична конференція
Одним з основних завдань сучасної школи є залучення творчо обдарованих учнів до наукової діяльності, що успішно здійснюється у нашій школі через науково-практичну конференцію, мета якої - формування інтелектуальних здібностей та дослідницьких навичок школярів.
Роботи наших юних науковців, що були представлені в ході шкільної науково-практичної конференції, яка проходила 15.05.2017 р. є однією з актуальних форм задоволення інтересів і потреб особистості у додатковій освіті та професійному самовизначенні.
В ході конференції відбулося вшанування учнів, вчителів та батьків, які здобули призові місця у Всеукраїнських предметних олімпіадах і конкурсах.
До уваги слухачів були представлені виступи учнів та вчителів школи з презентаціями результатів своїх досліджень:

• «Стандартний вигляд числа в різних галузях науки» ─ учні 8 кл., керівник Сокуренко Л.П.
• «Кіровоградщина. Новогеоргіївськ під час війни» ─ учениця 7-Б класу Дмитренко Аріана керівник Неклеса С.А.
• «Необхідність води для здоров’я людини» ─ учениця 9-Б класу Цимбалюк Аліна, керівник Миташоп Т.С.
• «Мої досягнення» ─ учні 4-В класу, керівник Домбровська Н.В.
• «Подорож до Великої Британії» ─ учні 4-А класу, керівники Писарєва О.В., Бочарова О.В.
• «Енергія кольору» ─ учні 3-А класу, керівник Дерземанова Н.П.
• «Барви осені» ─ учні 4-Б класу, керівник Кузнєцова І.О.
• «Людина починається з добра» ─ учні 3-Б класу, керівник Соломоненко Ю.М.
• «Мовне питання. Актуальні аспекти» ─ учениці 9-х класів Цимбалюк Аліна та Майстренко Юлія, керівник Сокуренко Л.П.
• «Вирощування кристалів в домашніх умовах» ─ учні 6-А класу Валєєва Валерія та Станкевич Максим, керівник Хорольська Н.О.
• «Яким я буду через рік, якщо буду харчуватись, як Дюймовочка?» ─ учні 7-Б класу керівник Позаненко Н.В.

Дякуємо вчителям та учням, які прийняли активну участь у проведенні конференції та продемонстрували високий рівень підготовки. Чекаємо нових цікавих проектів.
Адміністрація школи

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 101 | Додав: mytashopts | Рейтинг: 0.0/0