Субота, 20.04.2019, 16:44

Дійсне кохання народжується тільки у серці, яке пережило турботи про долю іншої людини.
«  Березень 2019  »

Головна » 2019 » Березень » 16 » Недоспівана пісня. До 70-річчя від дня народження В.Івасюка
Недоспівана пісня. До 70-річчя від дня народження В.Івасюка
"Чому так рано йдуть з життя найталановитіші люди? Згорають, мов свічки, не докохавши, не народивши дітей, не дотворивши..." Володимиру Івасюку було лише 22 роки, коли його "Червона рута" стала улюбленою піснею мільйонів людей. І лише 30, коли серед травневого розмаю у Брюховецькому лісі на околиці Львова знайшли його знівечене тіло...
4 березня учнями 9-Б класу (вчитель Клімчук А.Л.) був проведений захід на тему "Недоспівана пісня Володимира Івасюка" (до 70-річчя від дня народження українського поета і композитора), на якому звучали спогади про видатного українського митця, було переглянуто відеофільм про нього. Учні 9-Б класу читали вірші Юрія Рибчинського, товариша Володимира Івасюка.
Не можна було не згадати й про Софію Ротару, бо "вона відчувала дух його пісень, вона - теж буковинка". Присутні у залі могли прослухати душевну пісню "Дві скрипки" у виконанні співачки.
Діти дуже хвилювалися, адже виконання пісень В.Івасюка - відповідальна й нелегка справа! Але їм усе вдалося! Група дівчат чудово виконала пісню "Пісня буде поміж нас". Глядацькі симпатії, безперечно, завоювала пісня "Я піду в далекі гори" (Туманова А., Вартік С.). Під звуки карпатського "Водограю" виконали енергійний танок Бруслик В., Дмитренко А., Вартік С. та Поберезська Н.
Нікого з глядачів не залишив байдужим танець-інсценізація до пісні "Жовтий лист" у виконанні М.Штиволи та А.Туманової.
І на завершення спільне виконання акторами та глядачами "Червоної рути" стало свідченням того, що Володимир Івасюк завжди йтиме по землі з сонцем в душі, в долонях, бо пелюстки з троянд його пісень упали в наші серця навічно.
Вчитель української мови та літератури
Клімчук А.Л.

Категорія: м/о вчителів української мови | Переглядів: 59 | Додав: alexander | Теги: Клімчук А.Л. | Рейтинг: 0.0/0