Четвер, 15.11.2018, 23:23

Немає якоїсь "спеціальної науки кохання", - пам'ятайте це, - є наука людяності; хто оволодів її азбукою, той готовий до благородних духовно-психологічних і морально-етичних стосунків. Кохання – це найсуворіший екзамен людяності.
(В.О.Сухомлинський
«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 16 » Незвичайний урок
Незвичайний урок
Зацікавити дітей, заохотити їх до навчання постійно прагнуть учителі нашої школи. Вони завжди в пошуку нових ідей, нових форм викладання шкільних предметів.

Так, незвичайним і надзвичайно цікавим був спільний урок природознавства та географії, який провели учитель початкових класів Пудич В.В. та вчитель географії Донченко В.П. в 4-А та 6-Б класах. Під час цього уроку шестикласники відчули себе справжніми знавцями географії, а учні четвертого класу були у захваті від своїх нових тренерів-вчителів. Урок запам'ятався цікавими завданнями, калейдоскопом конкурсів, вікторин і, головне, новими опанованими вміннями орієнтування на місцевості, а також побажаннями вчитися краще і знати більше.

Пропонуємо переглянути фотографії цього уроку:

Категорія: м/о вчителів суспільно-природничих дисциплін | Переглядів: 308 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0