Неділя, 18.02.2018, 01:32

Братолюбство живе тисячею душ, себелюбство – тільки однією, і до того ж дуже жалюгідною.
(М.Ебнер-Ешенбах)
«  Лютий 2013  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2013 » Лютий » 22 » О.М.Кранкус - лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2013"
Закінчився обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2013". в якому брали участь і світловодські педагоги, серед яких презентувала свій педагогічний досвід вчитель нашої школи Ольга Миколаївна Кранкус. Приємно відзначити, що Ольга Миколаївна увійшла в п'ятірку лауреатів цього конкурсу.

Наводимо передрук статті про Ольгу Миколаївну кореспондента газети "Світловодськ вечірній" Тетяни Шаповалової ("Світловодськ вечірній" №13-14, 2013 р.) та фрагмент випуску "Інформаційного монітору міста", який вийшов на ТРК "Веселка" 20.02.2013 р.

Як нам стало відомо, Ольга Миколаївна вже 20 років присвятила навчанню дітей, тож досвіду не бракує, є про що розповісти й іншим. Цьогоріч вона стала учасницею Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2013" у номінації "Російська мова та література", до речі, за всю історію існування конкурсу ця номінація представлялась вперше. Пройшовши перший відбірковий етап (всього три етапи), який відбувся на місцевому рівні, світловодчанка продовжила змагання в області.
"Фактично це був політ у космос, адже ніхто не знав як проходитиме конкурс, в яких умовах та послідовності", - згадує Ольга Кранкус. На другому обласному етапі з-поміж десятьох претендентів обирали п'ятірку лауреатів, до якої увійшла й Ольга Миколаївна. Заключним етапом стала презентація та проведення уроку.

— В цьому конкурсі я єдина, хто представив свою методичну проблему, виходячи з проблеми школи, під назвою: "Формування здоров'язберігаючих компетентностей на уроках російської мови". Це було досить незвично, цікаво й корисно як для членів журі, так і для дітей, - розповіла вчителька. Ще одним нововведенням цього року стала обов'язкова презентація в програмі PowerPoint, причому її тему конкурсанти отримали після прибуття в область.
Ольгу Миколаївну приємно вразила толерантність журі, до складу якого увійшли справжні професіонали, а також активність дітей та позитивна атмосфера, яка панувала під час уроків. "Взявши участь у конкурсі, я не намагалась стати кращою, - говорить Ольга Кранкус, - але я впевнилась, що за 20 років роботи у школі, багато чому навчилась, тому є результат". До речі, всі лауреати, крім корисного досвіду, отримали грамоти та цінні подарунки - електронні книги, учасники, які вийшли на Всеукраїнський рівень - планшети. А колегам, які прагнуть досягнути більшого в своїй професії, Ольга Миколаївна порадила: обов'язково спробуйте свої сили в такому конкурсі, бо це безумовно стимулює, знайомить з досвідом інших та прославляє рідну школу.

Категорія: м/о вчителів світової літератури | Переглядів: 244 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0