Воскресенье, 30.04.2017, 18:49

Українізуймося!

Перевір МОВУ!
«  Май 2016  »

Головна » 2016 » Май » 25 » Обережно на залізниці!
Обережно на залізниці!
Відповідно до листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 21.05.2015 року №01-12/335/3-8 та листа №800 від 25.05.2015 р. управління освіти Світловодського міськвиконкому адміністрація школи звертає увагу учнів та батьків на те, що основною причиною травмування дітей і дорослих на залізниці є недотримання елементарних правил поведінки на залізничному транспорті, а саме: перетинання колій у невстановлених місцях, перебування у негабаритних місцях (дахи та підніжки вагонів, місця зчеплення вагонів тощо); наближення менше ніж на 0,5 метра до краю платформи при подачі поїзда до повної його зупинки; перебування в стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння на об’єктах залізничного транспорту; влаштування дітьми ігор на рейках та біля них, біля вагонів, цистерн та інших засобів рухомого складу залізничного транспорту; наближення до струмопровідних елементів залізниці з напругою від 10 до 30 тис. вольт.
Нагадуємо також, що пошкодження майна  залізниці (рейок, шпал, струмопровідних елементів, засобів рухомого складу тощо) не лише кваліфікується як злочин, а ще й може призвести до катастрофічних наслідків, загибелі людей, травмування чи загибелі самих винуватців. Так, останнім  часом  серед дітей найпоширенішим актом вандалізму щодо рухомого складу залізничного транспорту стало кидання у поїзд, який рухається, каміння та інших важких предметів,  що призводить не лише до матеріальних збитків (розбиття лобових та бокових стекол), а і до травмування пасажирів та працівників залізниці.

Категорія: Бережи себе! | Переглядів: 143 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0