Понеділок, 17.12.2018, 19:24

У тебе будуть діти, ти будеш стурбований тим, щоб вони стали справжніми людьми; так знай же, що найголовніше в творінні людини – це виховання здатності дорожити людським життям як найдорожчим, безцінним багатством
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 18 » Обласний бібліомарафон триває
Обласний бібліомарафон триває
У рамках обласного бібліомарафону учні школи взяли участь у ряді заходів, проведених Центральною районною бібліотекою.
Так, 06.03.2018 р. учні 8-А класу (класний керівник Неклеса С.А.) відвідали захід "Звучи, рідна мово!". В ході заходу перед учнями виступила психолог територіального центру соціальних послуг Постевка А.В. Вона організувала з дітьми обговорення проблеми лихослів'я та його наслідки, провела арт-терапевтичну вправу та навела способи випускання негативних емоцій. Перед учнями також виступили провідний бібліотекар Швець Т.В. та бібліотекар Гуріна Т.В. Вони далі повели марафон з трьома дистанціями: "Мовна вікторина", "Народ скаже, як зав'яже", "Скажи без затримки". Компетентне журі (Курусь Г.В. - голова ГО "Майбутнє без меж", зав.шкільною бібліотекою Тодорова С.М. та класний керівник 8-А класу Неклеса С.А.) оцінювали роботу команд. Школярі продемонстрували відмінне знання рідної мови. Фінальним акордом заходу стали виступи учнів Вербової Олександри та Сижко Мирослави, які прочитали вірші українських поетів.
12.03.2018 р. була проведена інформаційна година "Т.Г.Шевченко в історії Світловодська", участь у якій взяли учні 8-Б класу (класний керівник Клімчук А.Л.). Школярі мали змогу ознайомитися з інформацією про Т.Г.Шевченка і наш край. Захід провела провідний бібліотекар ЦРБ Швець Т.Ф. Діти взяли участь у вікторині та читали напам'ять вірші поета. Наприкінці заходу голова ГО "Майбутнє без меж" Курусь Г.В. заохотила учасників невеликими подарунками.
16.03.2018 р. була проведена краєзнавча година, в ході якої була проведена презентація книги місцевого краєзнавця О.О.Зленка "Від Крилова до Новогеоргіївська". На заході були присутні учні 8-А класу. Перед учнями виступила дружина автора книги Л.О.Зленко. Вона дуже цікаво розповіла як і з чого розпочиналося створення книги. Діти слухали дуже уважно, в ході бесіди задавали запитання.
Зав.шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.