Неділя, 18.02.2018, 01:26

Найважливіше і найважче для людини – завжди, за будь-яких обставин залишатися людиною
«  Січень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2018 » Січень » 20 » Обласний семінар учителів фізики
Обласний семінар учителів фізики
17-18 січня 2017 р в м.Кропивницькому відбувся обласний постійно діючий семінар-практикум вчителів фізики з проблеми «Олімпіадні задачі з фізики як засіб ефективної роботи з обдарованими дітьми» (перше заняття), в якому взяла участь вчитель фізики ЗШ №10 Герасименко І.В.
Науково-технічний прогрес, безперервне зростання в усьому світі потреби у висококваліфікованих кадрах у галузі фізичних і технічних наук покликали до життя нові форми популяризації і пропаганди фізичних знань. Однією з таких форм є фізичні олімпіади, вони сприяють підвищенню активного інтересу учнів до фізики, розвитку їх творчих здібностей, виховують в них прагнення до самостійного пошуку знань.
Основні завдання, які стоять перед олімпіадою, - розвиток пізнавальних інтересів і творчих здібностей в учнів, залучення їх до активних занять фізикою на практиці.
Саме такі проблеми і розглядалися під час роботи семінару: методика розв'язування олімпіадних задач. Особлива увага приділялася експериментальним завданням. Олімпіадні задачі вимагають від учнів чіткого розуміння основних законів, справді творчого уміння застосовувати їх для пояснення фізичних явищ, розвиненого асоціативного мислення, кмітливості. Гарна олімпіадна задача, мов гарна байка, містить певну мораль, яку треба розгадати.
В роботі семінару брали участь Дробін А.А., методист науково-методичної лабораторії природничо-математичних дисциплін КЗ «КОІППО», викладачі педагогічного університету кафедри фізики Волчанський О.В., Чінчой О.О. та Величко С.П.

Категорія: м/о вчителів фізико-математичних дисциплін | Переглядів: 12 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0