Четвер, 13.12.2018, 09:33

Якщо ти чуєш осуд, осуд від старших, від своїх товаришів, пам'ятай, що, осуджуючи і засуджуючи, вони хочуть тобі добра. Надзвичайно широкий діапазон людського ставлення до зла – від насуплених материнських брів і важкого мовчазного подиху до багаторічного ув'язнення – все це спрямовано на те, щоб врятувати людину. Нехай же пробудять в твоїй душі докори сумління тривожні очі матері і непролиті, засохлі від образи сльози, тоді не потрібні будуть суворі вироки суддів і в'язниці.
(В.О.Сухомлиинський)
«  Січень 2018  »

Головна » 2018 » Січень » 20 » Обласний семінар учителів фізики
Обласний семінар учителів фізики
17-18 січня 2017 р в м.Кропивницькому відбувся обласний постійно діючий семінар-практикум вчителів фізики з проблеми «Олімпіадні задачі з фізики як засіб ефективної роботи з обдарованими дітьми» (перше заняття), в якому взяла участь вчитель фізики ЗШ №10 Герасименко І.В.
Науково-технічний прогрес, безперервне зростання в усьому світі потреби у висококваліфікованих кадрах у галузі фізичних і технічних наук покликали до життя нові форми популяризації і пропаганди фізичних знань. Однією з таких форм є фізичні олімпіади, вони сприяють підвищенню активного інтересу учнів до фізики, розвитку їх творчих здібностей, виховують в них прагнення до самостійного пошуку знань.
Основні завдання, які стоять перед олімпіадою, - розвиток пізнавальних інтересів і творчих здібностей в учнів, залучення їх до активних занять фізикою на практиці.
Саме такі проблеми і розглядалися під час роботи семінару: методика розв'язування олімпіадних задач. Особлива увага приділялася експериментальним завданням. Олімпіадні задачі вимагають від учнів чіткого розуміння основних законів, справді творчого уміння застосовувати їх для пояснення фізичних явищ, розвиненого асоціативного мислення, кмітливості. Гарна олімпіадна задача, мов гарна байка, містить певну мораль, яку треба розгадати.
В роботі семінару брали участь Дробін А.А., методист науково-методичної лабораторії природничо-математичних дисциплін КЗ «КОІППО», викладачі педагогічного університету кафедри фізики Волчанський О.В., Чінчой О.О. та Величко С.П.

Категорія: м/о вчителів фізико-математичних дисциплін | Переглядів: 56 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0