Субота, 16.12.2017, 09:23

У тебе будуть діти, ти будеш стурбований тим, щоб вони стали справжніми людьми; так знай же, що найголовніше в творінні людини – це виховання здатності дорожити людським життям як найдорожчим, безцінним багатством
«  Грудень 2016  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів
11.11.2017
ЗНО-2018: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ
09.11.2017
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році

Усі матеріали розділу

Головна » 2016 » Грудень » 16 » Офіційне закриття Року англійської мови
Офіційне закриття Року англійської мови
За ініціативи GoGlobal у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні був запропонований всеукраїнський проект "Тиждень англійської мови", в якому наші учні взяли активну участь. Проект присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямований на популяризацію вивчення англійської мови.
Однією з головних активностей тижня став День англійської мови – 14 грудня 2016 року. Цього дня, згідно з рекомендаціями організаторів, були проведені відкриті уроки вчителями Кохно В.В., Бочаровою О.В., Велигурою І.Ю. Для вихованців 1-4 класів проведено урочисту лінійку учнями 5-Б класу (вчитель Кохно В.В.), а учні середньої та старшої ланки мали можливість на початку кожного уроку переглядати короткі відеоролики, присвячені пам'яті видатного поета та драматурга Сполученого Королівства Великобританії Вільяма Шекспіра, а також виконувати тести на перевірку знань з історії країни, мова якої вивчається. День пройшов яскраво, залишивши гарні спогади у кожного учасника.
Отже, рік завершено, підбито підсумки, але робота продовжується! Попереду підготовка до олімпіади, чекання на результати конкурсів. А ми сподіваємось, що події цього року знайшли відгук в серці кожного учня!
Керівник шкільного методичного об'єднання
вчителів іноземних мов
Кохно В.В.

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 97 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0