Воскресенье, 22.01.2017, 01:37

«  Декабрь 2016  »

Головна » 2016 » Декабрь » 16 » Офіційне закриття Року англійської мови
Офіційне закриття Року англійської мови
За ініціативи GoGlobal у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні був запропонований всеукраїнський проект "Тиждень англійської мови", в якому наші учні взяли активну участь. Проект присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямований на популяризацію вивчення англійської мови.
Однією з головних активностей тижня став День англійської мови – 14 грудня 2016 року. Цього дня, згідно з рекомендаціями організаторів, були проведені відкриті уроки вчителями Кохно В.В., Бочаровою О.В., Велигурою І.Ю. Для вихованців 1-4 класів проведено урочисту лінійку учнями 5-Б класу (вчитель Кохно В.В.), а учні середньої та старшої ланки мали можливість на початку кожного уроку переглядати короткі відеоролики, присвячені пам'яті видатного поета та драматурга Сполученого Королівства Великобританії Вільяма Шекспіра, а також виконувати тести на перевірку знань з історії країни, мова якої вивчається. День пройшов яскраво, залишивши гарні спогади у кожного учасника.
Отже, рік завершено, підбито підсумки, але робота продовжується! Попереду підготовка до олімпіади, чекання на результати конкурсів. А ми сподіваємось, що події цього року знайшли відгук в серці кожного учня!
Керівник шкільного методичного об'єднання
вчителів іноземних мов
Кохно В.В.

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 40 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0