П'ятниця, 27.04.2018, 01:00

Не повинно бути людей непомітних, людей – безвісних пилинок. Кожен повинен виблискувати, як виблискують на небі мільярди мільярдів Всесвітів. Бути неповторною особистістю – це залежить в більшій мірі від самої особистості. Треба прагнути до того, щоб не бути сірим, непомітним
«  Лютий 2016  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2016 » Лютий » 8 » Охорона праці очима дітей
Охорона праці очима дітей
Учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 долучились до проведення міського туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей", що проводиться ДП "Редакція журналу "Охорона праці".
Метою цього конкурсу є привернення уваги суспільства, в тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці.
Членами журі, до складу якого увійшли Головний Державний інспектор управління Держпраці у Кіровоградській області Інна Василівна Кривенко, заступник начальника відділення ВДФССМВ в Олександрійському районі Сергій Семенович Якименко, заступник завідуючого ММК управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради Ліна Андріївна Чіжова та заступник директора з навчально-виховної роботи ЗШ №10 Вікторія Вікторівна Пудич, були визначені переможці конкурсу. Найкращі роботи будуть відправлені на наступний етап конкурсу.
Заступник директора ЗШ №10 з НВР
Пудич В.В.