Вівторок, 16.10.2018, 17:25

Ти маєш право говорити про зло в рідному домі тільки тоді, коли ти зробив щось добре. Право сказати одне слово про погане добувається десятьма добрими справами
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 31 » Пам'ятка для учнів на період весняних канікул
Пам'ятка для учнів на період весняних канікул
До уваги учнів!

З метою попередження нещасних випадків, травматизму в побуті та на дорогах, дирекція школи та класні керівники звертають вашу увагу на необхідність обов'язкового  дотримання правил безпечної поведінки під час весняних канікул:

1. Будьте обережні та дотримуйтесь усіх правил техніки безпеки при користуванні газом та побутовими електроприладами; не допускайте гри з вогнем; не влаштовуйте ігри на будівельних майданчиках.
  2. Щоб уникнути смертельних електротравм, категорично забороняється: наближатись до обірваних проводів ближче 8 м; залазити на опори повітряних ліній електропередач, намагатись зняти електропровід; відчиняти двері та проникати в трансформаторні підстанції.
  3. Обов'язково пам'ятайте про те, що при відсутності дорослих вдома не можна відкривати двері незнайомим особам.
  4. Будьте особливо уважні біля водоймищ. Знайте: з водою не жартують!
  5. Завжди пам'ятайте про заходи безпеки на льоду під час танення криги на річці. Не виходьте на лід і не грайтесь поблизу водойм.
  6. Не забувайте про небезпеку, яка чатує на вас при необережному поводженні з собаками та іншими тваринами.
  7. Пам'ятайте: вогнепальна зброя - не забавка. Користуватися дітям мисливськими рушницями, випробовувати вибухові пакети, влаштовувати ігри з вибухонебезпечними предметами та речовинами - заборонено. Не беріть в руки вибухонебезпечні предмети, а у випадку їх виявлення – терміново повідомте  дорослих.
  8. Виходячи на вулицю, не забувайте про Правила дорожнього руху (особливо це стосуються тих, хто користується роликами, велосипедом чи мопедом). Дотримуйтесь правил поведінки у громадському транспорті.
  9. Не перебувайте на вулиці без нагляду дорослих у вечірні години.
  10. Слідкуйте за гігієнічними вимогами щодо харчування, споживайте тільки якісну їжу.
  11. Будьте безпечними при користуванні медикаментами. Без призначення лікаря їх споживати не варто.
  12. Перебуваючи на відпочинку в лісі або парковій зоні, пам'ятайте про правила безпечної поведінки. Дотримуйтесь відповідних правил поведінки в громадських місцях.
  13. Своєю поведінкою не створюйте криміногенної ситуації (бійки, крадіжки, брутальна поведінка).
  14. Для прогулянки вдягайтеся зручно і тепло, щоб не застудитися.
Будемо щиро раді зустрічі з вами на початку ІV чверті - 10 квітня.

Категорія: Бережи себе! | Переглядів: 40 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0