П'ятниця, 27.04.2018, 00:54

У всьому людському житті немає жодної хвилини, яку було би дозволено проводити легковажно та безтурботно
(Дмитро Писарєв)
«  Березень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2018 » Березень » 31 » Пам'ятка для учнів на період весняних канікул
Пам'ятка для учнів на період весняних канікул
До уваги учнів!

З метою попередження нещасних випадків, травматизму в побуті та на дорогах, дирекція школи та класні керівники звертають вашу увагу на необхідність обов'язкового  дотримання правил безпечної поведінки під час весняних канікул:

1. Будьте обережні та дотримуйтесь усіх правил техніки безпеки при користуванні газом та побутовими електроприладами; не допускайте гри з вогнем; не влаштовуйте ігри на будівельних майданчиках.
  2. Щоб уникнути смертельних електротравм, категорично забороняється: наближатись до обірваних проводів ближче 8 м; залазити на опори повітряних ліній електропередач, намагатись зняти електропровід; відчиняти двері та проникати в трансформаторні підстанції.
  3. Обов'язково пам'ятайте про те, що при відсутності дорослих вдома не можна відкривати двері незнайомим особам.
  4. Будьте особливо уважні біля водоймищ. Знайте: з водою не жартують!
  5. Завжди пам'ятайте про заходи безпеки на льоду під час танення криги на річці. Не виходьте на лід і не грайтесь поблизу водойм.
  6. Не забувайте про небезпеку, яка чатує на вас при необережному поводженні з собаками та іншими тваринами.
  7. Пам'ятайте: вогнепальна зброя - не забавка. Користуватися дітям мисливськими рушницями, випробовувати вибухові пакети, влаштовувати ігри з вибухонебезпечними предметами та речовинами - заборонено. Не беріть в руки вибухонебезпечні предмети, а у випадку їх виявлення – терміново повідомте  дорослих.
  8. Виходячи на вулицю, не забувайте про Правила дорожнього руху (особливо це стосуються тих, хто користується роликами, велосипедом чи мопедом). Дотримуйтесь правил поведінки у громадському транспорті.
  9. Не перебувайте на вулиці без нагляду дорослих у вечірні години.
  10. Слідкуйте за гігієнічними вимогами щодо харчування, споживайте тільки якісну їжу.
  11. Будьте безпечними при користуванні медикаментами. Без призначення лікаря їх споживати не варто.
  12. Перебуваючи на відпочинку в лісі або парковій зоні, пам'ятайте про правила безпечної поведінки. Дотримуйтесь відповідних правил поведінки в громадських місцях.
  13. Своєю поведінкою не створюйте криміногенної ситуації (бійки, крадіжки, брутальна поведінка).
  14. Для прогулянки вдягайтеся зручно і тепло, щоб не застудитися.
Будемо щиро раді зустрічі з вами на початку ІV чверті - 10 квітня.

Категорія: Бережи себе! | Переглядів: 21 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0