Понеділок, 22.01.2018, 23:48

Бажання бувають гідні людського звання й не гідні, осудливі. Моральна чистота і краса виявляються в тому, що людина нетерпима, непримиренна до негідних бажань, з огидою відкидає і придушує їх у собі і ненавидить в інших.
«  Листопад 2017  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів

Усі матеріали розділу

Головна » 2017 » Листопад » 21 » Пам`ятка дорожнього руху
Пам`ятка дорожнього руху
Коли ти пішохід
  • Пішоходи ходять лише тротуарами тримаючись лише правого боку щоб не заважати зустрічним пішоходам.
  • За містом треба ходити узбіччям назустріч автомобілям, що рухаються, з тим, щоб вчасно побачити їх і поступитись дорогою.
  • Перехрестя - найнебезпечніше місце для пішоходів. Переходити перехрестя необхідно лише визначеними переходами.
  • Найнебезпечніше переходити дорогу підземними переходами.
  • Якщо підземних переходів немає, дорогу треба переходили в тих місцях, які означені лініями розмітки або дорожніми знаками.
  • До того, як переходити вулицю, спершу треба подивитися ліворуч. Якщо проїжджа частина вулиці вільна - можна йти.
  • Коли ти дістався середини вулиці, подивися праворуч. Якщо проїзна частина вільна - переходь.
  • Якщо ти не встигаєш перейти вулицю, обов'язково зупинися на острівці безпеки. В разі відсутності його - треба зачекати на лінії, що розділяє транспортні потоки протилежних напрямів. Вулицю, де відсутній пішохідний перехід, треба переходити від одного рогу до протилежного.
  • Під час переходу вулиці уважно стежте за сигналами світлофора.
  • Червоний колір означає: "Стій! Зупинися!"
  • Жовтий колір світлофора попереджає: "Увага! Приготуйся!"
  • Зелений колір світлофора подає команду: "Шлях вільний! Можна йти!"

Коли ти пасажир
  • Перебуваючи в автобусі, трамваї чи тролейбусі не заважай пасажирам заходити або виходити з транспорту.
  • Заходити треба через двері з написом "Вхід", а виходити - через двері з написом "Вихід".
  • Забороняється відволікати розмовами водія під час руху транспорту.
  • В громадському транспорті не можна перевозити вантажі, що мають неприємний запах або можуть забруднити пасажирів. Ні в якому разі не можна перевозити вибухонебезпечні або легкозаймисті речовини.
  • Пасажирові забороняється заважати під час зачинення або відчинення дверей, притулятися до них, а також визирати з вікон громадського транспорту.
  • Після виходу з трамваю, треба дістатися пішохідного переходу і тільки там переходити дорогу.
  • Обходити трамвай треба лише спереду.

Поради велосипедистам
  • Для велосипедного руху існує велосипедна доріжка.
  • На вулицях міста дозволяється їхати велосипедом дітям, яким виповнилося 14 років.
  • Велосипедистам забороняється випускати з рук кермо, а також хапатися руками за попутні машини.
  • Не можна перевозити пасажирів на велосипеді, що не пристосований  для цього.
  • Не дозволяється їздити велосипедами по тротуару, а також в місцях, де граються діти.

Безпека на дорозі: поради на кожен день
  • Ніколи не перебігайте вулицю перед транспортом, що рухається.
  • Ніколи не влаштовуйте ігри біля транспорту, що стоїть у дворі, - в ньому можуть відмовити гальма.
  • Не чіпляйтесь за рухомий автотранспорт.
  • Не грайте в сніжки чи футбол на тротуарах і рухомій частині вулиці - навіть найдосвідченіший водій не в змозі одразу зупинити машину, особливо на слизький дорозі.
  • Не катайтеся на санчатах, лижах і ковзанах поблизу дороги.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 65 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0