Четвер, 09.04.2020, 00:25

Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Січень 2014  »

Головна » 2014 » Січень » 30 » Пам'яті героїв Крут
Пам'яті героїв Крут
"Зимовий вітер різав холодом молоді обличчя, з яких вогнем променіла відвага зробити цей чин. Кулі свистіли та рвали тіла, побратими падали, обнімаючи землю навік, та ми стояли у кривавій борні, ніхто не зламав своєї віри! Кров і вогонь з'єднались в серцях молодих!"

28 січня 2014 року вшанували подвиг українських юнаків під Крутами і учні ЗШ №10. Захід пам'яті героїв Крут підготували вчителі української мови Гайдук І.В. та Сокуренко Л.П.

Подвиг українських юнаків, що своєю кров'ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної доблесті та честі.

Категорія: м/о вчителів української мови | Переглядів: 336 | Додав: alexander | Теги: Сокуренко Л.П., Гайдук І.В. | Рейтинг: 0.0/0