Вівторок, 12.12.2017, 02:56

Бажання бувають гідні людського звання й не гідні, осудливі. Моральна чистота і краса виявляються в тому, що людина нетерпима, непримиренна до негідних бажань, з огидою відкидає і придушує їх у собі і ненавидить в інших.
«  Грудень 2016  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів
11.11.2017
ЗНО-2018: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ
09.11.2017
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році

Усі матеріали розділу

Головна » 2016 » Грудень » 2 » Педагогічна рада «Формування самоосвітньої компетентності»
Педагогічна рада «Формування самоосвітньої компетентності»
28.11.2016 р. творчий колектив вчителів школи №10 на педагогічній раді обговорював питання "Формування самоосвітньої компетентності учнів".
Педагоги прослухали доповідь з даного питання, яку підготувала в цікавій нестандартній формі з елементами практичних вправ, заступник директора з навчально-виховної роботи Власюк Л.В.
Про роль у формуванні самоосвітньої компетентності учнів засобами інноваційних технологій, таких як: проектна технологія, технологія критичного мислення, мнемотехнологія, інформаційно-комунікаційна технологія, технологія інтерактивного навчання, ігрова технологія, детально розповіла вчитель початкової ланки Шумейко Ю.М. Юлія Миколаївна презентувала власний досвід роботи з використання мнемотехнології.
Переконливим був виступ учителя фізики Герасименко І.В., яка поділилась досвідом з організації самостійної роботи учнів як засобу пізнавальної діяльності. Інна Василівна актуалізувала матеріал про види самостійних робіт, показала системний підхід до цього питання. Про високу результативність роботи Герасименко І.В. говорила заступник  директора з НВР Пудич В.В., аналізуючи стан викладання фізики та рівень навчальних досягнень з предмету.
Яскравим був виступ учителя англійської мови Кохно В.В., яка розповіла про формування самоосвітньої компетентності на  уроках англійської мови. Вікторія Вікторівна відзначила, що навчальний матеріал може здаватися учням "сухим" і нецікавим, тому завдання вчителя – зацікавити їх. Це можна зробити за допомогою інформаційних технологій (наприклад, презентації засобами SMART-BOARD), науково-популярних фільмів, Інтернету, а також за допомогою дидактичних ігор. Вчитель вдало проілюструвала свої надбання у вигляді відеоролика.
Розмова вийшла цікавою та конструктивною.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 72 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0