П'ятниця, 18.01.2019, 06:04

Кожен твій крок врешті-решт відбивається на твоєму ближньому, тому що йдеш ти кудись і з якоюсь метою; кожне твоє слово в душі іншого відгукнеться, але, як воно відгукнеться, це залежить від тебе. Уже те, що ти дивишся на навколишній світ і бачиш його, таїть в собі і добро, і зло: все залежить від того, що ти побачиш і як побачиш.
«  Січень 2019  »

Головна » 2019 » Січень » 2 » Педагогічний практикум
Педагогічний практикум
02.01.2019 року в школі відбувся педагогічний практикум «Креативна педагогіка», який провели керівники творчих груп «Інновації в освіті» та «Використання ІКТ в початковій школі» вчителі Шумейко Ю.М. та Станкевич Л.В.
На засіданні вчителі школи працювали в інтерактивному форматі: привітали один одного під час «ранкової зустрічі», пригадали та угрупували методи, форми, прийоми та засоби навчання, познайомилися з новітніми технологіями, попрацювали з QR-кодами та оцінили проведену роботу за допомогою «мислячих капелюхів».
Захід пройшов цікаво, творчо, креативно.

•

Категорія: Методична робота | Переглядів: 59 | Додав: alexander | Теги: Шумейко Ю.М., Станкевич Л.В. | Рейтинг: 0.0/0