Вівторок, 20.08.2019, 05:29

Без глибоких знань, без допитливості і цікавості, без багатого інтелектуального життя в наш час не може бути сильної незалежної держави.
«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 1 » Педрада-тренінг
Педрада-тренінг
"Недостатньо лише отримати знання,
треба й ще їх уміти застосувати"
(Й.Гете)

Сучасний педагог повинен розуміти, що будувати сьогоднішню і завтрашню поведінку на основі вчорашніх знань і вчорашнього досвіду неможливо; слід бути готовим до постійних змін, головне завдання - забезпечити максимум успіху і мінімум невдач у майбутньому житті своїх учнів.
Відповідно до плану роботи школи на 2015-2016 н.р. та з метою визначення групи компетентностей, необхідних випускнику школи, відпрацювання способів формування ключових компетентностей школярів та створення конструктора уроку, який би сприяв розвитку ключових компетентностей 30 листопада відбулося засідання педагогічної ради на тему "Фахова компетентність учителя - важлива умова при впровадженні нових Державних стандартів у школі".
В ході засідання з доповіддю перед педколективом виступила директор школи О.П.Спашиба, теоретичний матеріал щодо шляхів формування компетентностей учнів повідомила заступник директора з навчально-виховної роботи Л.М.Слюсар, а заступник директора з НВР В.В.Пудич провела тренінг з теми педради.

Заступник директора з НВР
Пудич В.В.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 179 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0