Понеділок, 17.12.2018, 19:24
Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас, Гость
Меню сайту
Учитель online
Сайти і блоги адміністрації школи


Сайти і блоги учителів школи


ІКТ в навчально-виховному процесі


Інтернет-підтримка вивчення предметів

Офіційно






Поради для батьків
Приєднуйтесь!





Нам виповнилося
Статистика
Flag Counter
Скарбниця мудрості
Якщо все буде так, як тобі хочеться, то жити стане нецікаво
(Харукі Муракамі)
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
ВСЕ ДЛЯ УЧИТЕЛЯ




Все для учня


Захист прав дітей
Якщо тобі потрібна допомога

”la-strada”

Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

УВАГА, КОНКУРС!
Запрошуємо до участі в конкурсах:














З усіх питань щодо участі в конкурсах звертайтесь до своїх учителів-предметників
Відзнаки сайту
Відлік пішов!


Використай цей час на повну!
Пошук по сайту

Архів записів
Головна » 2018 » Листопад » 27 » Перемоги в олімпіадах
15:27
Перемоги в олімпіадах
В школі з 19 по 23 листопада у початкових класах пройшли шкільні олімпіади та конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика. Наші переможці: з математики - 3-А клас Михнюк Марія (І місце),  Дементій Євген (ІІІ місце);3-Б клас Куксенко Віолета (ІІ місце),  4-А клас Береснев Олександр (ІІ місце); 4-Б клас Гайдадим Андрій (І місце), Ішутов Максим (ІІІ місце). З української мови - 3-А клас Михнюк Марія (І місце), Перевертайло Єва (ІІ місце), Малінкін Ілля (ІІІ місце);4-А клас Григоренко Лілія (ІІ місце); 4-Б клас Ішутов Максим( І місце), Гайдадим Андрій (ІІІ місце). З природознавства - 3-А клас Михнюк Марія (І місце), Пінчук Кіра (ІІІ місце); 3-Б клас Ода Артем (ІІ місце); 4-А клас Морозан Яна ( ІІІ місце); 4-Б клас Гайдадим Андрій ( І місце), Ішутов Максим та Боровський Руслан (ІІ місце). Конкурс знавців ім. П. Яцика - 3-А клас Михнюк Марія (І місце), Малінкін Ілля (ІІ місце), Романець Сергій (ІІІ місце); 4-А клас Григоренко Лілія (ІІ місце); 4-Б клас Ішутов Максим (І місце), Гайдадим Андрій (ІІІ місце). Вітаємо переможців та дякуємо вчителя початкових класів за підготовку.

    


Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 31 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0