Понеділок, 17.12.2018, 19:24

Якщо все буде так, як тобі хочеться, то жити стане нецікаво
(Харукі Муракамі)
«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 27 » Перемоги в олімпіадах
Перемоги в олімпіадах
В школі з 19 по 23 листопада у початкових класах пройшли шкільні олімпіади та конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика. Наші переможці: з математики - 3-А клас Михнюк Марія (І місце),  Дементій Євген (ІІІ місце);3-Б клас Куксенко Віолета (ІІ місце),  4-А клас Береснев Олександр (ІІ місце); 4-Б клас Гайдадим Андрій (І місце), Ішутов Максим (ІІІ місце). З української мови - 3-А клас Михнюк Марія (І місце), Перевертайло Єва (ІІ місце), Малінкін Ілля (ІІІ місце);4-А клас Григоренко Лілія (ІІ місце); 4-Б клас Ішутов Максим( І місце), Гайдадим Андрій (ІІІ місце). З природознавства - 3-А клас Михнюк Марія (І місце), Пінчук Кіра (ІІІ місце); 3-Б клас Ода Артем (ІІ місце); 4-А клас Морозан Яна ( ІІІ місце); 4-Б клас Гайдадим Андрій ( І місце), Ішутов Максим та Боровський Руслан (ІІ місце). Конкурс знавців ім. П. Яцика - 3-А клас Михнюк Марія (І місце), Малінкін Ілля (ІІ місце), Романець Сергій (ІІІ місце); 4-А клас Григоренко Лілія (ІІ місце); 4-Б клас Ішутов Максим (І місце), Гайдадим Андрій (ІІІ місце). Вітаємо переможців та дякуємо вчителя початкових класів за підготовку.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 31 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0