Вівторок, 31.03.2020, 10:05

Постав над тобою хоч сто вчителів ─ вони будуть безсилі, якщо ти сам не зможеш примусити себе й вимагати від себе.
«  Травень 2015  »

Головна » 2015 » Травень » 20 » Перші кроки до наукової діяльності
Перші кроки до наукової діяльності
18 травня у школі відбулась шкільна міжпредметна науково-практична конференція школярів. Конференція була покликана активізувати роботу з пропаганди наукових знань, професійної орієнтації та залучення учнів до наукової творчості та дослідницької роботи в позаурочний час під керівництвом педагогів.
Завданнями конференції були: виявлення талановитих школярів, які проявляють інтерес до науково-дослідницької діяльності, надання їм підтримки; залучення учнів до пошуково-дослідницької діяльності, залучення до вирішення завдань, що мають практичне значення; демонстрація та пропаганда кращих досягнень учнів, досвіду роботи школи щодо організації навчальної науково-дослідницької діяльності.
Роботою конференції були передбачені публічні виступи учасників, які представили присутнім учасникам конференції та шкільному журі результати своїх досліджень з таких тем:

• "Український віночок" - Коновалова Катерина, 1-А клас (керівник Дерземанова Н.П.)
  • "Ходить гарбуз по городу" - творча група учнів 3-А класу (керівник Шумейко Ю.М.)
  • "Безпечне дозвілля в небезпечному світі" - творча група учнів 4-А класу (керівник Пудич В.В.)
  • "У світі фонетики та орфоепії"творча група учнів 5-Б класу (керівник Клімчук А.Л.)
  • "Туманний Альбіон" - творча група учнів 7-А класу (керівник Живіцька С.Ю.)
  • "Вода" - творча група учнів 7-А класу (керівник Хорольська Н.О.)
  • "Кіровоградщина в роки Великої Вітчизняної війни" - Цонда Марина, 11 клас (керівник Неклеса С.А.)
  • "Роль йоду в живих організмах" - творча група учнів 10 класу (керівник Слюсар Л.М.)
  • "М.Ю.Лермонтов - поет і художник" - Кабатова Анна, 9-Б клас (керівник Гаврилюк І.Б.)
  • "Мистецтво України" - Цонда Марина, Гриценко Карина, 11 клас (керівник Кохно В.В.)
  • "Геометрія в презентаціях" - Яценко Вікторія, 7-Б клас (керівник Литвиненко О.С.)

Робочі моменти конференції

Заступник директора з НВР
Пудич В.В.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 341 | Додав: alexander | Теги: Слюсар Л.М., Шумейко Ю.М., Кохно В.В., Хорольська Н.О., Литвиненко О.С., Живіцька С.Ю., Неклеса С.А., Гаврилюк І.Б., Дерземанова Н.П., Клімчук А.Л., Пудич А.Л. | Рейтинг: 5.0/1