Среда, 18.01.2017, 13:58

«  Июнь 2016  »

Головна » 2016 » Июнь » 12 » Перші кроки мовної школи
Перші кроки мовної школи
З 30.05 по 10.06.2016 р. на базі школи працювала мовна школа, до складу якої увійшли учні 8-го, 9-х та 11-го класів (кількісний склад - 16 чоловік). Роботу для цих учнів організували вчителі англійської мови: Кохно В.В., Бочарова О.В., Рубанова О.Ю. Школа працювала у форматі дискусійного клубу за напрямком: English in our life (Англійська в нашому житті). Розроблений план роботи школи містив заходи, що були спрямовані на розвиток читання, аудіювання, говоріння та письма. Учні мали можливість не тільки активізувати отримані знання, але і поглибити їх під  час пошукової діяльності та при створенні творчих робіт, як індивідуальних так і групових. Перегляд фільмів, коротких відеороликів, слухання пісень, створення буклетів, випуск тематичних газет, написання оповідань, робота над фільмом (як попередня робота - написання сценарію), комп'ютерна граматична гра, настільні та рухливі ігри - ось перелік заходів, які були запропоновані учням і в яких вони взяли участь.
Про рівень зацікавленості у відвідуванні школи говорить те, що з 16 учасників, в середньому, кожного дня були присутні 14. Ідея школи здобула схвальні відгуки не тільки у учасників, але і у їх батьків. По завершенні кожного дня підводились підсумки і визначались найактивніші учасники груп. А в останній день роботи школи, після аналізу попередніх даних, були визначені найактивніші учасники школи. Ними стали: Ткаченко Максим (11 кл.) та Цимбалюк Аліна (9-Б кл.).
Всі учасники отримали нагороди в певних номінаціях. Але найголовніша об’єднала всіх – це позитивні емоції від спілкування та з користю цікаво проведений час!
Керівник м/о учителів іноземних мов
Кохно В.В.

Епізоди занять мовної школи

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 104 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0