Вівторок, 31.03.2020, 09:25

Чим менше у людини культури, чим бідніші її розумові, естетичні інтереси, тим частіше прокидаються інстинкти і дають про себе знати грубістю
«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 17 » Перший успіх молодого вчителя
Перший успіх молодого вчителя

Лише з вересня 2013 р. працює у школі молодий спеціаліст, вчитель англійської та німецької мов Юлія Вікторівна Романцова. Однак за цей короткий час вона вже має повагу і любов учнів, зарекомендувала себе як вдумливий грамотний педагог. То ж і взявши участь у цьогорічному традиційному зльоті молодих учителів, Юлія Вікторівна здобула заслужене визнання.

Про вчительку нашої школи надруковано в статті кореспондента газети "Світловодськ вечірній" Тетяни Шаповалової "Юлія Романцова презентувала свій досвід на злеті молодих вчителів та отримала титул "Міс Інтелект". («Світловодськ вечірній», 17.04.2014 р.).

Аби про перший здобуток молодого педагога змогли прочитати й ті, хто не передплачує вищезазначене міське видання - наводимо повний передрук цієї статті.

На Кіровоградщині існує немало добрих традицій, з-поміж них і щорічний зліт молодих вчителів, започаткований Василем Сухомлинським. Цей захід користується популярністю серед молодих педагогів області, бо дає можливість заявити про себе, обмінятися досвідом та познайомитися з методами роботи колег. Від освітян нашого міста на зльоті побувала Юлія Романцова - молодий вчитель англійської та німецької мови ЗОШ №10.

Цьогорічний зліт організатори присвятили одразу трьом ювілеям: 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, 75-річчю утворення нашої області та дню народження Івана Ткаченка, видатного педагога та нашого земляка.

Програма перебування була розрахована на три дні. В перший день для учасників провели науково-практичну конференцію, присвячену педагогічним напрацюванням Івана Ткаченка. Того ж дня відбулася й конкурсна програма, під час якої молоді вчителі Кіровоградщини презентували свій досвід, свою школу, місто, а також фрагменти уроків і навички роботи з дітьми. В рамках зльоту провели конкурс талантів та стінгазет, крім того обиралися "Містер освітянин - 2014" та "Міс освітянка - 2014". Приємним завершенням освітянського зльоту стали екскурсії до Черкас, на Тарасову гору у Каневі.

Наша землячка Юлія Романцова додому повернулася сповнена приємних вражень та незабутніх емоцій. І хоча вона лише перший рік працює в школі, вже здобула певний досвід та навички, які залюбки і презентувала на рівні області.

"У своїй роботі я намагаюся перш за все зацікавити дітей своїм предметом, для цього використовую новітні технології, постійно удосконалююся та намагаюся крокувати у ногу з часом. Діти все це відчувають, і дають кращі результати", - розповіла Юлія Романцова.

До речі, крім педагогічної майстерності молоді вчителі демонстрували і свої творчі здібності. На конкурсі "Світ моїх захоплень" Юлія представила авторську колекцію в'язаних мініатюрних м'яких іграшок "амігурумі" - найдавніший вид японського рукоділля, - яким дівчина захоплюється більше п'яти років. А у конкурсі "Міс освітянка - 2014" наша землячка, з-поміж 20 учасниць посіла третє місце і отримала титул "Міс Інтелект".

Тетяна Шаповалова
«Світловодськ вечірній»,
17.04.2014 р.

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 377 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0