Вівторок, 20.08.2019, 05:31

У всьому людському житті немає жодної хвилини, яку було би дозволено проводити легковажно та безтурботно
(Дмитро Писарєв)
«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 30 » Підсумки І семестру
Підсумки І семестру
Нарешті, завершився І семестр і настали довгоочікувані зимові канікули. 80 навчальних днів без перерви - це було досить нелегко. Але ми впоралися з труднощами і тепер маємо ким пишатися на проміжному фініші цього навчального року.
Отже, представляємо вашій увазі підсумки навчання в 5-11 класах.
Відповідно до отриманих семестрових оцінок у вищезазначеній віковій категорії маємо 9 відмінників, тобто тих учнів, що мають лише оцінки високого рівня навчальних досягнень. Це Бруслик Валерія, Вартік Софія та Штивола Михайло (5-Б кл.), Цимбалюк Аліна (7-Б кл.), Ткаченко Максим (9-А кл.), Кабатова Анна (9-Б кл.), Вартік Поліна, Захарченко Владислава та Коломієць Аліна (10 кл.).
Впритул наблизились до славної когорти відмінників і мають лише по одній оцінці достатнього рівня учні Бабиченко Єлизавета (5-А кл.), Дмитренко Аріана, Туманова Анна (5-Б кл.), Туманова Лілія (8-А кл.), Рождественська Тетяна (11 кл.). Віримо, що їм вдасться зробити остаточний ривок у ІІ семестрі і зайняти достойне місце серед переможців.
Найкраще у школі навчається дев'ятикласниця Анна Кабатова - її рейтинг успішності становить 10,89. Перша ж двадцятка учнів з найвищими показниками навчання, виглядає так:

Дякуємо вам, діти, за старанність і наполегливість!

Рейтингові місця серед класів розподілилися таким чином:

МісцеКласРейтинг навчання
І5-Б8,24
ІІ118,18
ІІІ7-А7,92
IV5-А7,82
V8-А7,64
VII67,06
VIII7-Б6,99
IX8-Б6,19
X9-Б6,10
ХІ9-А6,04

Маємо своїх переможців і у номінації "Відвідування уроків". Так, протягом всього семестру не пропустили жодного уроку Єлизавета Зозуля, Данило Козодуб, Мирослава Сижко, Назар Стеблина, Олена Ткачук (5-А клас); Олена Романенко (5-Б клас); Ірина Кнопмахер (6 клас); Дмитро Залюбовський та Сергій Романенко (7-Б клас). Дякуємо учням за відповідальне ставлення до відвідування занять, а їх батькам - за належну турботу про здоров'я дітей!

Наближається Новий рік. Побажаємо ж нашим учням гарно відпочити на зимових канікулах і з новими силами у новому семестрі наполегливо рухатися вперед, до нових перемог і звершень!

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 505 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/2