Понеділок, 19.02.2018, 13:38

Кожен твій крок врешті-решт відбивається на твоєму ближньому, тому що йдеш ти кудись і з якоюсь метою; кожне твоє слово в душі іншого відгукнеться, але, як воно відгукнеться, це залежить від тебе. Уже те, що ти дивишся на навколишній світ і бачиш його, таїть в собі і добро, і зло: все залежить від того, що ти побачиш і як побачиш.
«  Червень 2015  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2015 » Червень » 11 » Підсумки навчання у 2014-2015 н.р.
Підсумки навчання у 2014-2015 н.р.

Нарешті завершився цей дуже непростий 2014-2015 навчальний рік. Усі оцінки виставлені, табелі, свідоцтва і атестати видані, звіти про навчання, поведінку та рух учнів проаналізовані, а отже можемо оголосити, з якими результатами нашої головної праці - навчання ми підійшли до літніх канікул.

За підсумками цього навчального року маємо 36 відмінників, з них у 5-11 класах - 12. Це Домбровська Вікторія, Кузнєцов Донат, Скляревський Андрій, Сухомлин Валерія (2-А кл.); Требунських Анжеліка, Страшна Богдана, Уткова Анна, Петрик Дарина (2-Б кл.); Редько Денис (2-В кл.); Мостова Дар'я, Михнюк Юрій, Панченко Марія, Кірєєва Анастасія, Хінцицька Міла, Клименко Поліна (3-А кл.); Діденко Арсеній, Головко Катерина, Гуцаленко Софія, Рітченко Ігор (3-Б кл.); Гончик Вероніка, Мельничик Вероніка (4-А кл.); Чередниченко Єлизавета, Милова Дар'я, Карапиш Софія (4-Б кл.); Бруслик Валерія, Вартік Софія, Штивола Михайло, Туманова Анна (5-Б кл.); Цимбалюк Аліна (7-Б кл.); Туманова Лілія (8-А кл.); Ткаченко Максим (9-А кл.); Кабатова Анна (9-Б кл.); Коломієць Аліна, Вартік Поліна, Захарченко Владислава (10 кл.); Рождественська Тетяна (11 кл.).
Найвищий бал успішності - 11,1 знову, як і в І семестрі має учениця 9-Б класу Анна Кабатова.
Традиційна ж двадцятка учнів 5-11 класів, які мають найкращу успішність за підсумками річних оцінок така:

Порівняння результатів навчання за І і за ІІ семестри свідчить про те, що найкраще у ІІ семестрі попрацював учень 9-Б класу Ерік Мурадов - його оцінки покращились порівняно з І семестром на рекордні 1,37 бала. Взагалі, у ІІ семестрі покращили свої навчальні досягнення 148 учнів, а 20 перших позицій у цьому списку мають такий вигляд:

Рейтингові місця серед класів розподілилися таким чином:

Порівняння ж рейтингових балів по класах має такий вигляд:

І, насамкінець, переможці у номінації "Відвідування уроків".

Не пропустили ЖОДНОГО УРОКУ ЗА ВЕСЬ НАВЧАЛЬНИЙ РІК (!)
Максим Мататанов (1-Б кл.), Олена Осика (1-В кл.), Марина Хуторна (3-Б кл.), Олена Романенко (5-Б кл.) і Сергій Романенко (7-Б кл.)

Дякуємо батькам цих учнів за належну увагу до відвідування дітьми школи!

Бажаємо усім школярам добре відпочити на літніх канікулах і набратися сил для нових навчальних звершень і досягнень на нелегкому, але такому цікавому шляху до знань.

Категорія: Навчання | Переглядів: 240 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/3