Неділя, 22.10.2017, 02:50

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 235
Сенс життя – в служінні людям
«  Червень 2015  »

Головна » 2015 » Червень » 11 » Підсумки навчання у 2014-2015 н.р.
Підсумки навчання у 2014-2015 н.р.

Нарешті завершився цей дуже непростий 2014-2015 навчальний рік. Усі оцінки виставлені, табелі, свідоцтва і атестати видані, звіти про навчання, поведінку та рух учнів проаналізовані, а отже можемо оголосити, з якими результатами нашої головної праці - навчання ми підійшли до літніх канікул.

За підсумками цього навчального року маємо 36 відмінників, з них у 5-11 класах - 12. Це Домбровська Вікторія, Кузнєцов Донат, Скляревський Андрій, Сухомлин Валерія (2-А кл.); Требунських Анжеліка, Страшна Богдана, Уткова Анна, Петрик Дарина (2-Б кл.); Редько Денис (2-В кл.); Мостова Дар'я, Михнюк Юрій, Панченко Марія, Кірєєва Анастасія, Хінцицька Міла, Клименко Поліна (3-А кл.); Діденко Арсеній, Головко Катерина, Гуцаленко Софія, Рітченко Ігор (3-Б кл.); Гончик Вероніка, Мельничик Вероніка (4-А кл.); Чередниченко Єлизавета, Милова Дар'я, Карапиш Софія (4-Б кл.); Бруслик Валерія, Вартік Софія, Штивола Михайло, Туманова Анна (5-Б кл.); Цимбалюк Аліна (7-Б кл.); Туманова Лілія (8-А кл.); Ткаченко Максим (9-А кл.); Кабатова Анна (9-Б кл.); Коломієць Аліна, Вартік Поліна, Захарченко Владислава (10 кл.); Рождественська Тетяна (11 кл.).
Найвищий бал успішності - 11,1 знову, як і в І семестрі має учениця 9-Б класу Анна Кабатова.
Традиційна ж двадцятка учнів 5-11 класів, які мають найкращу успішність за підсумками річних оцінок така:

Порівняння результатів навчання за І і за ІІ семестри свідчить про те, що найкраще у ІІ семестрі попрацював учень 9-Б класу Ерік Мурадов - його оцінки покращились порівняно з І семестром на рекордні 1,37 бала. Взагалі, у ІІ семестрі покращили свої навчальні досягнення 148 учнів, а 20 перших позицій у цьому списку мають такий вигляд:

Рейтингові місця серед класів розподілилися таким чином:

Порівняння ж рейтингових балів по класах має такий вигляд:

І, насамкінець, переможці у номінації "Відвідування уроків".

Не пропустили ЖОДНОГО УРОКУ ЗА ВЕСЬ НАВЧАЛЬНИЙ РІК (!)
Максим Мататанов (1-Б кл.), Олена Осика (1-В кл.), Марина Хуторна (3-Б кл.), Олена Романенко (5-Б кл.) і Сергій Романенко (7-Б кл.)

Дякуємо батькам цих учнів за належну увагу до відвідування дітьми школи!

Бажаємо усім школярам добре відпочити на літніх канікулах і набратися сил для нових навчальних звершень і досягнень на нелегкому, але такому цікавому шляху до знань.

Категорія: Навчання | Переглядів: 214 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/3