Понеділок, 17.12.2018, 19:33

Знання не можливо отримати у подарунок, знання даються лише, коли ти навчаєшся з натхненням та ретельністю
(Ебігейл Адамс)
«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 22 » Підсумки свята інтелекту й ерудиції
Підсумки свята інтелекту й ерудиції
20 квітня грою "Що? Де? Коли?" завершився V шкільний чемпіонат інтелектуальних ігор. Протягом тижня ерудити 7-11 класів змагалися в командній першості та демонстрували як свої знання навчальних предметів шкільного курсу, так і вміння логічно та нестандартно мислити. Вперше за час проведення цих традиційних щорічних шкільних турнірів одна з команд впевнено вигравала в усіх трьох етапах змагання ("Доміно", "Чортова дюжина", "Що? Де? Коли?") та здобула заслужену перемогу й титул найсильнішої команди знавців школи.
За підсумками ж чемпіонату переможцями в молодшій віковій категорії (7-8 класи) стала команда 8-Б класу (ІІ місце - 8-А кл., ІІІ місце - 7-Б кл.), а в старшій (9-11 класи) та в загальношкільному рейтингу перемогу здобула команда 10 класу (ІІ місце - 11 клас, ІІІ місце - 9 клас).

Категорія: м/о вчителів фізико-математичних дисциплін | Переглядів: 103 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0