Четвер, 18.07.2019, 05:05

Найстрашніше для людини – це перетворитися на сплячого з відкритими очима: дивитись і не бачити, бачити і не думати про те, що бачиш; проходити спокійно повз зла і неправди. Остерігайся цього, син, більше смерті, більше будь-якої найстрашнішої небезпеки.
«  Квітень 2019  »

Головна » 2019 » Квітень » 27 » Підсумки участі учнів школи в конкурсі "Гринвіч"
Підсумки участі учнів школи в конкурсі "Гринвіч"
grynvichLabel
Участь в конкурсах спрямована на поглиблення знань, вдосконалення вмінь і навичок, набутих у процесі навчання, розширення загального кругозору учнів, формування в них наукового світогляду. Учні нашої школи є активними учасниками всеукраїнських конкурсів та проектів. У 2018-2019 н.р. у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» взяли участь 78 учнів. Для шести з них вона стала знаковою - учні здобули сертифікати переможців, а саме:
  • Золотий сертифікат (І місце): Гудим Дмитро (2-Б клас)
  • Срібний сертифікат (ІІ місце): Кошулько Ярослава (2-А клас), Куксенко Віолета (3-Б клас), Малінкін Ілля (3-А клас), Акіншина Софія (3-А)
  • Бронзовий сертифікат (ІІІ місце) отримав: Степанов Єгор (2-Б клас)
Нагородження переможців відбулося на урочистій лінійці. Aудиторія радо вітала переможців. Під бурхливі оплески вони отримували сертифікати та подарунки від організаторів конкурсу. Вітаємо учасників і бажаємо їм жаги до знань, наполегливості та успіхів у навчанні!

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 109 | Додав: alexander | Теги: Бочарова О.В., Єременко Ю.В., Кохно В.В. | Рейтинг: 0.0/0