Субота, 21.10.2017, 10:28

Головна » Пришкільний табір
1 2 3 »

Переглядів: 65 | Матеріал додано: 21.06.2017

19 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали культурно-просвітницький центр Світловодщини «Дніпро-світ». Діти переглянули художню галерею, відвідали зал декоративно-ужиткового мистецтва, познайомилися з історично-краєзнавчою експозицію (філією Захарівського музею історії). Малюки із захопленням слухали розповідь Гайдука Сергія Григоровича, були вражені багатством українських орнаментів і довершеністю й простотою народного побуту. Познайомилися із інформаційно-туристичним центром Світловодського краю, де завжди кожен зможете отримати цінну інформацію про туристичні об'єкти, цікаві події та ознайомитися з найкращими туристичними маршрутами Світловодщини.

Переглядів: 37 | Матеріал додано: 19.06.2017

16 червня 2017 року вихованці табору з денним перебування «Сонечко» відвідали Станцію юних натуралістів. Працівники станції підготували цікаву змістовну екскурсію, повідомили про умови та догляд за певними тваринами, провели майстер-класи для малюків. Діти подякували працівникам за гарну екскурсію та практичні завдання, а також за масу позитивних емоцій.

Переглядів: 35 | Матеріал додано: 16.06.2017

15 червня ─ День модників та модниць у таборі «Сонечко». Для того, щоб бути модним, необхідно бути здоровим. Тому вихованці табору з денним перебуванням «Сонечко», що у ЗШ №10, кожен ранок починають з веселої рухливої зарядки. Протягом дня діти пропонували різні стилі одягу, провели фотосесію, створювали нові дизайнерські моделі вбрання. Індивідуальність, креативність, сучасність притаманна нашим маленьким творцям.

Переглядів: 61 | Матеріал додано: 15.06.2017

15 червня 2017 року вихованці табору з денним перебуванням «Сонечко», розташованого у ЗШ №10, відвідали чергове заняття-тренінг у «Приватбанку». Протягом 7 років учні школи отримують сертифікати про проходження навчання у банківській сфері. В інтерактивній формі, з використанням сучасних технологій поповнюють свої знання з фінансової грамотності, які знадобляться малюкам у майбутньому.

Переглядів: 41 | Матеріал додано: 15.06.2017

14 червня 2017 року вихованці табору з денним перебуванням «Сонечко», що знаходиться на базі ЗШ №10, були активними учасниками лабораторних досліджень зі світу хімічних речовин. Під керівництвом вчителя хімії Хорольською Н.О. діти мандрували Країною незвичайних речей. В інтерактивній формі малюки пізнавали властивості та використання деяких речовин у побуті та медицині. Вони із захопленням проводили практичні досліди, робили висновки, вчилися знаходити їх призначення у побуті.

Переглядів: 37 | Матеріал додано: 14.06.2017

13 червня 2017 року у літньому таборі "Сонечко" пройшов День «піратів». Початок було покладено веселою рухливою ранковою зарядкою. Під час лінійки діти взяли активну участь у визначенні найкращого костюму, найактивнішого «пірата». Малюки із захопленням грали свої ролі, були справжніми артистами.

Переглядів: 34 | Матеріал додано: 13.06.2017

12 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали державну пожежно-рятувальну частину №17 (ДПРЧ-17) м.Світловодська. Під час екскурсії діти мали змогу повторити правила пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Найбільше запам'яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Малюки фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись спецодяг, в якому працюють пожежники. Рятувальники розповідали про те, як працює та чи інша техніка, відповідали на питання дітей. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Переглядів: 58 | Матеріал додано: 12.06.2017

9 червня 2017 року у літньому таборі з денним перебуванням «Сонечко» пройшли спортивно-масові змагання «Козацький гарт». Учасники змагалися в естафетах на спритність, рухливість, гнучкість. Діти отримали масу задоволення від проведеного заходу. В ігровій формі працівники табору залучають малюків до дотримання здорового способу життя.

Переглядів: 26 | Матеріал додано: 09.06.2017

9 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» були присутніми на театральній виставі мовного табору своєї школи. Діти із великим задоволенням дивилися на виступ юних артистів, співпереживали з її героями, активно їх підтримували.

Переглядів: 32 | Матеріал додано: 09.06.2017

1-10 11-20 21-25