Четвер, 20.09.2018, 07:25

Про божистість української мови незаперечно свідчить воістину сатанинська ненависть до неї малоросійських перевертнів.
(Г.Латник)
«  Вересень 2018  »

Головна » Пришкільний табір
« 1 2 3 4 »
9 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» були присутніми на театральній виставі мовного табору своєї школи. Діти із великим задоволенням дивилися на виступ юних артистів, співпереживали з її героями, активно їх підтримували.

Переглядів: 67 | Матеріал додано: 09.06.2017

9 червня 2017 року у таборі з денним перебуванням «Сонечко» серед вихованців пройшов шахово-шашковий турнір. Діти мали змогу показати свої навички логічного мислення, рівень розвитку уваги та пам'яті. Серед претендентів були визначені переможці: I місце – Жеглатий Олексій; II місце – Комлик Михайло; III місце – Сухомлин Валерія.
Вітаємо з перемогою! Так тримати!

Переглядів: 44 | Матеріал додано: 09.06.2017

8 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали міський краєзнавчий музей.
Діти краще ознайомилися з історією свого міста та району, з творцями народного мистецтва та їх роботами. Ця екскурсія надихнула малюків на знайомство з видатним людьми міста та творцями народних ремесел.

Переглядів: 48 | Матеріал додано: 08.06.2017

8 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали Центральну дитячу бібліотеку. З малюками були проведені такі заходи: вікторина, перегляд мультиплікаційного фільму, конкурс загадок та ребусів. В цікавій та інтерактивній формі діти провели свій час.

Переглядів: 41 | Матеріал додано: 08.06.2017

8 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали Артгалерею міста. Пройшла зустріч з одним із художників Сіромахою Анатолієм Олександровичем, директором Центру військово-патріотичного виховання. Діти переглянули роботи місцевих майстрів, ознайомилися з виробами прикладного мистецтва.

Переглядів: 49 | Матеріал додано: 08.06.2017

6 червня 2017 року на базі ЗШ №10 відбулося відкриття літнього табору з денним перебуванням «Сонечко». Діти підготували концертну програму, присвячену початку літнього відпочинку. Цей захід був гарним стартом для активного відпочинку.

Переглядів: 42 | Матеріал додано: 06.06.2017

2 червня 2017 року на базі ЗШ №10 у літньому таборі з денним перебуванням «Сонечко» відбулася зустріч вихованців табору зі спеціалістом з профорієнтації Світловодського міськрайонного центру зайнятості Бугрим Ольгою Петрівною. В ігровій формі діти познайомилися із різними видами професій, взяли участь в аукціоні «Ким я хочу бути?», побували в ролі спеціалістів різного профілю. Ця зустріч залишила у дітей приємні враження.

Переглядів: 30 | Матеріал додано: 02.06.2017

З 1 червня 2017 року на базі ЗШ №10 почав свою роботу літній табір з денним перебуванням «Сонечко». 70 вихованців табору проведуть своє дозвілля активно та цікаво. Досвідчені вихователі допоможуть дітям відкрити свої здібності, показати їх талановитість. А інструктори з фізичного виховання потурбуються про здоровий спосіб життя малюків. Ми піклуємось про кожну дитину!

Переглядів: 45 | Матеріал додано: 01.06.2017

Переглядів: 111 | Матеріал додано: 02.06.2016

30 травня на базі ЗШ №10 розпочалась робота оздоровчого табору «Сонечко». Діти із задоволенням беруть участь в різних заходах, які пропонують їм вихователі. Цікавими для дітей є конкурси, ігри, інтелектуальні та спортивні змагання, рухливі ігри на свіжому повітрі. Вихователі організовують пізнавальні екскурсії до міського парку, дитячої бібліотеки, кінотеатру. На базі табору організовано мовну групу, де діти мають можливість поповнювати знання з англійської мови, виконувати цікаві завдання, переглядати мультфільми та презентації на англійській мові, спілкуватися.
... Показати більше »
Переглядів: 151 | Матеріал додано: 31.05.2016