Вівторок, 24.04.2018, 16:25

Безжалісна не тільки зла воля. Глупство і невігластво теж безжалісні.
«  Квітень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » Пришкільний табір
« 1 2 3

Триває табірна зміна в пришкільному дитячому відпочинковому таборі з денним перебуванням "Сонечко". Протягом першого тижня відпочинку діти були залучені до цікавих тематичних заходів, які проводили педагоги ЗШ №10.
Так, на нашому сайті ми вже розповідали про те, як проходило свято відкриття пришкільного табору.
А вже наступного дня, 05.06.2015 р., діти загону "Веселі промінці" (вихователі Найденко С.Л. та Дерземанова Н.П.) побували на екскурсії в міському краєзнавчому музеї, де довідалися цікаву і корисну інформацію про свій рідний край, ознайомилися з фотографіями міста Новогеоргіївськ, якого зараз вже немає на карті України, побачили предмети з часів Другої Світової війни, які були знайдені на території Світловодська. Дітям дуже сподобалась екскурсія. ... Показати більше »
Переглядів: 260 | Матеріал додано: 12.06.2015

З 2 червня розпочав роботу пришкільний дитячий відпочинковий табір з денним перебуванням «Сонечко» на базі ЗШ №10.
Уся робота в таборі базується на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності та полягає у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи.
Розпочинається день з ранкової музичної зарядки, яку проводить інструктор з фізвиховання Лістунова Н.В.
Жваво й весело проводять діти час в таборі з вихователями Кранкус О.М., Кузік О.А., Найденко С.Л., Дерземановою Н.П., Пушкаренко Т.В., Писарєвою О.В., які організовують цікаве дозвілля для вихованців: екскурсії, спортивні змагання, рухливі ігри, відвідування кінотеатру, змагання з шашок.
Переглядів: 215 | Матеріал додано: 05.06.2015

Ось і підійшла до кінця табірна зміна у пришкільному таборі «Сонечко» на базі ЗШ №10.
Кожен день в таборі був певним святом, тут проходили цікаві дні – День казки, День Сонця, День бантиків, День моди, День української пісні, День неба, День квітів, міні-олімпіада, вікторини, розважальні конкурси, веселі естафети.
Діти відвідали краєзнавчий музей, метеостанцію, храм Покрови Пресвятої Богородиці, кінотеатр «Прадо», Державну пожежно-рятувальну частину.
Протягом перебування дітей в таборі для них було організовано дворазове харчування. Щодня дітям готувалися різноманітні, калорійні і смачні сніданки, за що завдячуємо шеф-кухарю Страшній Т.В. та працівникам кухні.
Медичні сестри табору Рітченко О.П. та Ващенко О. цілодобово стояли на сторожі дитячого здоров'я. Крім того вони навчали вихованців здоровому способу життя, правилам особистої гігієни.
Велику увагу в таборі приділялось масово-оздоровчій і спортивній роботі, якою вміло керувала інструктор з фізичного виховання Сергета О.В., тому діти із задоволенням брали участь у спортивно-масових та оздоровчих заходах.
Завдяки творчому підходу до роботи педагогічних працівників – Шумейко Ю.М., Ігнатової Г.В., Станкевич Л.В., Кузнєцової І.О., Писарєвої О.В., Пушкаренко Т.В., Дерземанової Н.П., Лістунової Н.В., Домбровської Н.В., Донченко В.П., Черняховського С.Ю., Кохно В.В., Романцової Ю.В., Миташоп Т.С., Клімчук А.Л. – перебування дітей в таборі вдалося зробити комфортним, цікавим і щедрим на приємні враження.
Попереду у наших дітей довге та веселе літо. То ж бажаємо усім добре відпочити і трішки скучити за рідною школою.
До зустрічі 1 вересня!

А фотографії нашого веселого табірного життя можна переглянути за цим посиланням.

Начальник пришкільного табору "Сонечко"
Найденко С.Л.

Переглядів: 317 | Матеріал додано: 19.06.2014

Світловодські пожежники-рятувальники завітали до учнів ЗШ №10, що перебували у пришкільному таборі "Сонечко" та провели акцію "Потурбуйся про свою безпеку!"
Співробітники СДПРЧ-17 розповіли школярам про основи безпечного життя та правила поведінки у надзвичайних умовах, організували конкурси та вікторини.

Переглядів: 183 | Матеріал додано: 18.06.2014

І знову літо. Канікули.

На базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 розпочав свою роботу табір з денним перебуванням «Сонечко». Його метою є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля.

Табір прийняв 96 дітей. Весь час дітей заповнений цікавим і змістовним дозвіллям. Оскільки одним із важливих завдань роботи табору є оздоровлення дітей, тому значна увага приділяється рухливим іграм та змаганням.

Так, 10 червня 2014 року у таборі «Сонечко» проходив День спорту.

Не можемо і дня прожить без спорту!
Нам сонце світить з висоти!
Досягнемо всесвітнього рекорду!
І збудуться всі мрії і надії!

З таким гаслом розпочався День спорту у нашому таборі. Протягом дня було проведено веселі естафети, малювання на асфальті спортивних емблем, змагання з футболу, рухливі ігри. Веселі старти між загонами надовго запам'ятаються дітям, адже вони не тільки позмагались, а й здружились. Діти весело провели цей день.
Переглядів: 253 | Матеріал додано: 11.06.2014

1-10 11-20 21-25