Четвер, 21.09.2017, 14:26

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 229
Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Червень 2016  »
Нове на сайті
15.09.2017
Для зручності користування нашим сайтом на планшетах, перейти в розділ "Підручники" тепер можна ще й з рубрики "Все для учня", клікнувши на відповідній картинці (див. нижче)

Головна » 2016 » Червень » 1 » Літо 2016. Нова зміна
Літо 2016. Нова зміна

30 травня на базі ЗШ №10 розпочалась робота оздоровчого табору «Сонечко». Діти із задоволенням беруть участь в різних заходах, які пропонують їм вихователі. Цікавими для дітей є конкурси, ігри, інтелектуальні та спортивні змагання, рухливі ігри на свіжому повітрі. Вихователі організовують пізнавальні екскурсії до міського парку, дитячої бібліотеки, кінотеатру. На базі табору організовано мовну групу, де діти мають можливість поповнювати знання з англійської мови, виконувати цікаві завдання, переглядати мультфільми та презентації на англійській мові, спілкуватися.

1 червня відбувся святковий концерт з нагоди відкриття табірної зміни. Вихователь табору Кранкус Ольга Миколаївна провела надзвичайно цікаву ігрову програму. Діти демонстрували своє уміння гарно танцювати, співати, декламувати вірші.

Категорія: Пришкільний табір | Переглядів: 127 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0