Неділя, 19.11.2017, 08:33

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 238
Коли людина сміється над дурістю й захоплюється розумом, то вона росте над собою. Але якщо дурість чужа, а розум свій, то росте вона тільки у власних очах.
(Стас Янковський)
«  Червень 2016  »

Головна » 2016 » Червень » 1 » Літо 2016. Нова зміна
Літо 2016. Нова зміна

30 травня на базі ЗШ №10 розпочалась робота оздоровчого табору «Сонечко». Діти із задоволенням беруть участь в різних заходах, які пропонують їм вихователі. Цікавими для дітей є конкурси, ігри, інтелектуальні та спортивні змагання, рухливі ігри на свіжому повітрі. Вихователі організовують пізнавальні екскурсії до міського парку, дитячої бібліотеки, кінотеатру. На базі табору організовано мовну групу, де діти мають можливість поповнювати знання з англійської мови, виконувати цікаві завдання, переглядати мультфільми та презентації на англійській мові, спілкуватися.

1 червня відбувся святковий концерт з нагоди відкриття табірної зміни. Вихователь табору Кранкус Ольга Миколаївна провела надзвичайно цікаву ігрову програму. Діти демонстрували своє уміння гарно танцювати, співати, декламувати вірші.

Категорія: Пришкільний табір | Переглядів: 132 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0